Hirdetés

Keresés

Hirdetés

  • Retro Kocka Kuckó 2024

    lo Megint eltelt egy esztendő, ezért mögyünk retrokockulni Vásárhelyre! Gyere velünk gyereknapon!

  • Hardverek pünkösdre

    ph E-book olvasók, komponensek és perifériák kerültek hétvégi összeállításunkba.

Aktív témák

  • misantroph

    csendes tag

    Uraim, a segítségüket kérem.
    Kettő db MSI 7900 GTO kártyát üzemeltem be a napokban SLI-hez. A rendszert 19-es CRT-vel próbáltam ki, amellyel kifogástalanul üzemelt, játékok alatt is, két napig. Hazavittem, rákötöttem a gépet a 20-as Belinea 102035W monitoromra. A BIOS boot lefutott, majd az xp (eredeti, frissített) 5 perc godolkodás után lefagyott és a monitor "NO SIGNAL" üzenetet küldött. 6 db különböző driverrel próbáltam (Nvidia, MSI, ExtrmeG stb), az eredmény változatlan. Egy kártyával a monitor üzemel. SLI alatt nem, pedig control panel "egymegjelenítős teljesítmény mód"-ban van. (Egyébként tudja valaki, mi az az "egymegjelenítős kompatibilitási mód" amit még felkínál?) Mi okozhatja, hogy az SLI CRT-vel hibátlanul üzemel, TFT--vel pedig a monitor nem ad jelet xp alatt (sőt össze is omlik a windows, úgyhogy párszor már újratelepítettem). Sajnos a 7900-as és az SLI-s topicban nem jött eddig javaslat, gondoltam itt is megpróbálom. Bármilyen ötletért hálás lennék.

    "Bámulatos, hol tart már a tudomány. Mondd csak el mégegyszer, hogyan lehet birkavesével földrengést megelőzni?"

Aktív témák