Új hozzászólás Aktív témák

  • PaJa1

    őstag

    válasz rumos14 #20523 üzenetére

    Utólag de kiderítettem, hogy a H20 tud full HDban fotózni, így nekem emiatt jó lenne.

    Találtam a H20as topikjában táblázatot arról, hogy x méretű memo karikra mennyi képet lehet készíteni különböző felbontásban.
    16:9es képaránnyal kis megapixellel kevesebbet lehet mint 4:3ban nagyobb megapixellel, tehát a 16:9es képarányú kis megapixeles kép mérete nagyobb, több helyet foglal az adathordozón. Ez miért van.

    Ehh eléggé aggasztó ez a 38milis dolog :(
    Mely más készülékek vannak ebben az árkategoriában (60 ezerig), hasonló designban és tudásban? Bár a kicsi nagylátószög miatt meg a hordózás nem jelentkezik annyira. ááá valami középút kéne, nagyobb látószög kicsi hordóval.

    Az árgépet már néztem én is, csak van rengeteg olyan bolt (a nagyobb elektronikai boltok is amik bev kp-ban vannak) amiket nem mutat. Azért kérdeztem rá, hogy Pesten hol érdemes, mert biztosan van más is.

    Még valami: Elfelejtettem, hogy melyik multiban matattam a H20assal, meg már lehet nincs is kirakva. Hol lehet most a H20ast szemügyre venni, illetve hol vannak most elég nagy választékban kirakva digit gépek?

    [ Szerkesztve ]

    A probléma az idő! Physics can not be cheated! ## WoT: ThisNoAll_HUN ## OBHUNRACING.COM

Új hozzászólás Aktív témák