Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • jeni

    félisten

    válasz Albigator #127037 üzenetére

    Bp-létemre én a helyszínen nézzem meg minden egyes csomagot.
    amúgy ezt én eddig sehol sem találtam mikor bontottat rendeltem.

    "Tisztelt Ügyfelünk! A tápegységhez általában kéne lenni tápkábelnek, viszont mivel felbontott terméket rendelt igy vállalta azt a ,,rizikót,, hogy nem minden komponens lesz benne a csomagban melyet rendelt. Erre az oldalunk, amikor ilyen tipusú terméket rendel, figyelmeztet is.

    Szóval ha hiányzott volna belőle maga a tápegység, az se lett volna gond, hisz "figyelmeztettek". :Y - vagyis akár könyveket is tehettek volna be helyette nehezéknek.

    kiollóztam a szöveget egy felbontott nem használt terméknél: és hol van az a "rizikó" szöveg ,hogy ha ezt megveszi akkor erre számítson!

    A Fractal Design ION+ 660P egy felbontott termék, ami eredeti vagy csere csomagolásban van. Ezt a terméket kibontották, hogy képeket készítsenek róla e-kereskedelmi célból vagy egy vásárló megvásárolta azt és visszaküldte hozzánk. A termék kiváló állapotban van. A Fractal Design ION+ 660P minden tartozékkal együtt kerül értékesítésre.

    vagyis nem kéne hanem KELL lennie benne és a rizikót meg nem a vásárlónak kell elvállalnia hanem a boltnak kellett volna az előző vevőnél pontosabban ellenőrizni mikor vissza veszi tőle a csomagot! az a jó dologban,hogy a többi táp(sata,molex,pcie,cpu,atx) dugasz kábelek megvannak mert azok nem vagy drágán vehetőek az ebayról!

    [ Szerkesztve ]

  • KAMELOT

    titán

    válasz Albigator #127037 üzenetére

    A termékhez tartozó kiegészítők hiányozhatnak, nem maga a termék. Hülyeségeket ne írjunk, amivel megtévesztünk másokat.
    Oda volt írva, megvetted. Miért nem vettél rendeset! Xar kábel végett kínlódni itt. Megveszed máshonnan és le van a gond!

    V1200 - 18CORE - SUPRIMX

Új hozzászólás Aktív témák