Hirdetés

Hirdetés

Aktív témák

  • bartucc

    addikt

    Hali!

    Mivel itt úgy látom nem csak kérdezz-felelet megy, hanem eszmecsere is hát előadom a tegnap felfedezett érdekességet:
    A fő gond az volt a tápommal hogy hangos(Mercury 350W). Nemrég volt Logouton téma a venti renoválás ezért neki is láttam. És itt jött az észrevétel: a tápban egy 8 cm-es ventit találtam, 0,13A-rrel.(!). Azért tűnik furának a dolog hogy már egy Fsp minőségben viszonylag gyenge saga tápban is(350w) 0,3A-res 12cm-es van, szval jóval erősebb és nagyobb. Mindenütt felhívták a figyelmem rá, hogy ez bizony gyenge táp, mielőbb cseréljem (mercury). Elvileg a két részre osztott 12v-os ágakon ennyit tud:
    12v1: 13A 12v2:10A
    Szval annyira nem lenne gyenge, nem tudom egyátalán Pfc van-e benne, csináltam képet, mindjárt fel is töltöm.
    Az írásom lényege az hogy ezek a tápok nem lehet hogy nagyobb terhelés(de a gyárilag garantált alatt) esetén leégnek, és ennek oka a gyenge hűtésben keresendő?

    bocsi, kicsit hosszú lett, de felkeltette az érdeklődésemet:)

    üdv
    Attila

    "Azért jó tengerparton lakni, mert akkor csak három oldalról van hülyékkel körülvéve az ember." //Galla Miklós//

Aktív témák