Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ferni

    őstag

    Sziasztok.
    Még jó pár éve használtam egy Nokia 5800-ás készüléket, de tönkrement a kijelzője és már egy éve ilyen nagyon ratyi telefont használok, de most szeretnék végre egy érintőképernyős okostelefont venni.
    Nézegettem a legalsó kategóriát, Huawei Y200-at és társait, de azóta emelkedett a keret egy kicsit és most nagyjából 30.000et tudok biztosan rászánni, de egy kicsivel több még megoldható lenne.

    Alapból vennék még mellé egy 8 vagy egy 16 GB memóriakártyát, ez tuti, mert erőteljesen zenehallgatásra is használnám.
    Wifi is kéne, mert netezni is szeretnék és egy tűrhető kamera, nincsenek nagy elvárásaim.
    Új telefon lenne a legjobb, de abból ugyebár nem lehetne olyat jót kihozni, mint egy használtból.
    Szóval először megkérnélek titeket, hogy 30ezer körül milyen új telefonkészüléket tudnátok ajánlani. Vodafone-os vagyok, de semmilyen hűséget nem szeretnék és ehhez hasonlókat, szóval lehet független kéne.

    És a használtak közül nagyon felkeltette a figyelmemet a Sony Ericsson Live with Walkman nevezetű készülék és ahogy nézem pont 30.000 körül van a használtnak az ára. Erről véleményeket kérnék és hogy milyen használt mobilt lehetne még ennyiért venni?
    Szóval megkérlek titeket ajánljatok új és használt telefonokat 30ezer körül.
    Előre is köszönöm :)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák