Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Vermilion69

    aktív tag

    Köszi a hozzászólásokat :) Igazából az Ion lenne a tuti a befutó, de abban az árban még az LG is éppen hogy mondhatjuk, hogy tetszik.. mm-ba ma bementem tapizni, és az ion még mindig jobban tetszik..
    Nem tudom, hogy ki-e használnám az LG 4 magját, ezért töprengek rajta nagyon még mindig.. Mivel még nem volt ilyen telóm, nem tudom, hogy mi mennyire eszi a procit és ezért nem is tudom, hogy mi az amivel tényleg ki is lehetne használni a 4 magot.. mert nem vagyok egy nagy user, amíg vonatozok addig szeretnék filmet nézni rajta, netezni (ezért is akarok nagyobbat, bár ez nekem nem nagy :) ), alkalmazások amik kellenek, meg játszanék is rajta de nem sokat.. nem ismerem az okostelós androidos játékokat, de szerintem ilyen alap játékokkal tolnám...

    Lehetne még a like 300as díjcsomi mellé amit meg fogok kötni xperia L-t is választanom, de az nekem kicsit kicsi és az istenért nem bírom megszokni, hogy olyan "csúnyácska".. :(

    Nem tudom, hogy ennek fejében is az LG-re megy a több voks, hogy ekkora kihasználása lenne a telónak, vagy nem árt az a 4 mag? (A tegráról itt többen is "panaszkodtak" ha mondhatom ezt, azért is tántorodtam el tőle.. )

    Köszi a segítséget, mert jövőhét csütörtökön utazok, addig meg szeretném venni és már kitépem lassan az összes hajam :)

Új hozzászólás Aktív témák