Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • batai15

    félisten

    válasz MaddeNNNN #17851 üzenetére

    Ha a termék támogatást nézed, referencia modell lévén nexus, de amiért nekem nem kellene az hogy pont ref. teló lévén csak 16 giga a belső memória, és nem bővíthető, ami nem lenne baj, de az hogy az otg funkció le lett tilva , na az pofátlanság.
    Htc one : Mindenben ki kell elégítse az igényeid, bivaly hardver , csúcs kijelző , nagyon jó telefon, nem hiába támadják minden oldaról. Ami hátrány a csak 4 megapixeles kamera, az ultra pixel, de nagyon pöpec képeket csinál, csak ugye max 4 mpx-en.
    Galaxy s3: hát akkor már inkább s4 hogy haladj a korral, de én akkor is a htc onet választanám.
    a lumiák jók nagyon, ebből a 920 lenne érdemes , de ténylegesen vannak hátrányok android után. volt wp-m és pont emiatt váltottam vissza droidra, mert sokkal kevesebb dologra tudtam használni a telót, azonban egy szikra lagg nem volt és jól át gondolt a kezelőfelület. ami viszont tetszett.
    Talán ha majd kb (nekem droid szinten lesz a wp) akkor visszaváltok wpre, de még most csak szívnák vele.
    Szóval a htc-onet ajánlom elsősorban, utána nexust.

Új hozzászólás Aktív témák