Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #54715584

    törölt tag

    Sziasztok,

    Elbizonytalanodtam kicsit. Lehet elhagynám a Samsung vonalat és lemondanék pár specifikus dologról, de nem szeretnék sok kici kínai kémprogramot sem (Próbáltam már régebben LG-t, HTC-t és más Samut is, ebben a sorrendben az elmúlt 8 évben átlag 2 év cseréve)). Keresgetek de nem nagyon találok 2 évnél újabb készüléket az ismert gyártóktól, a kevésbé ismert gyártókkal meg nincsen tapasztalatom.

    Árkategória.
    100-150e

    Használt vagy új?
    Inkább új, használtat nem nagyon, illetve inkább külföldről.

    Hol vennéd meg?
    Ahol elérhető, ebay, amazon sem kizárt.

    Függetlenül újonnan gyártói garanciával, esetleg előfizetésre egy szolgáltatónál? Esetleg használtan az aprón?
    T-s vagyok, igazából mindegy, hogy független vagy T-s, szolgáltatónál van részletfizetési lehetőség, ami előny, de nem feltétel. Aprót nem nagyon használom és a sok rémtörténet nekem riasztó, túl macerásnak tűnik, inkább megveszem újonnan garival, mint apróról.

    Hosszú vagy rövid távra tervezel, a legjobbat keresed, vagy az éppen best-buy telefont?
    Maximum a következő 2 évre. De gondoltam arra is, hogy kipróbálok egy olcsóbb nagy méretű telefont rövid időre.
    Igazából 1 év tuti lenne, a legjobbat a legjobb áron (feltételektől függően). :)

    Mire használnád?
    Többnyire IM appok, youtube, netezés, zenehallgatás, ritkábban videók nézése, fényképezés ha éppen nincsen kéznél a gép és néha játékok, inkább ügyességi, logikai játékok.

    Ragaszkodsz valamelyik nyílt operációs rendszerhez, vagy jó neked a zárt is?
    Androidot szeretnék. Végső esetben lehet más is.

    Mekkora készülék lenne megfelelő számodra?
    5,4-6" méretig gondolkozom. 5.1"-ről váltanék, szeretnék valami tepsit, de nem az S7 Edge féle keskeny telefont.

    Mire szeretnéd használni, mi a fontos?
    Galaxy S5-ről váltok és a fentiek mellett legyen FHD kijelző, ha más nincs jó a 720p is. FHD-nál nagyobb sztem nem nagyon kell. Memóriából szeretnék 2 gigánál többet, elég már a Samsung 1,5-es csökkentett méretéből. Proci számból nem tudom mennyi kell, de szeretnék 64 bitet. Az akku ne legyen 3000mAh óránál kisebb, lehetőleg legyen cserélhető.
    Majdnem 3 éves készülékről váltok, szeretnék gördülékeny és sallangmentes rendszert, ami akadásmentesen működik. Legyen kényelmes a készülék fogása, ne legyen olcsó műanyag hatása még ha abból van is.
    Mivel itt a 7-es android rendszer, annak is örülnék ha lehetne majd erre frissíteni, esetleg jövőre még a következő verzióra. Rendszeres frissítés jó lenne.

    Szóval legyen minden olyan jó, mint a Samsungnál (esetleg egy Note készüléknél), vagy még jobb, de olcsóbban. :D

    szerk: szeretem a fizikai Home gomb jelenlétét.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák