Hirdetés

Hirdetés

Aktív témák

  • gtamate2

    veterán

    Sziasztok,
    Jelenleg egy Galaxy 3-am van, úgy néz ki hogy el tudom adni 18k-ért. Olyan 55k-ig gondolkodom telefonokban.

    Az előfizetésem is lejárt ebből a táblázatból az XS-es csomagokból tudok választani: [link]
    De akár használt is szóba jöhet.

    Ami fontos lenne nekem:
    -minimum 3.5"-os kijelző
    -örülnék az üveg érintőlapnak is mivel nagyon gagyinak találtam a galaxy 3 érintőkijelzőjét, pl. az ipod touch 2g-mhez képest.
    -Viszonylag erős hardver, ugyanis játszani is szeretnék, akár 3D-s játékokkal.
    -Valami normális/átlagos kamera, vakuval hogy azért picit sötétebb helyen is tudjak fotózni.

    Én a Defy+ -t néztem, ami kinézetre is jó, és megfelel kb minden kritériumnak.
    Volt már nálam Galaxy Ace is, de a kijelző felbontása nem volt olyan nagyon megnyerő, meg nem tudom hogy azon lehetne-e 3D-s játékkal játszani.
    Rootolás, főzött rom felrakással nem lenne probléma, ha esetleg ezzel jobb lenne a telefon.
    Még ott van az Xperia Neo V, amit nem tudok igazán hova tenni, élőbe nem láttam még, csak a mobilarena tesztben és fehérben nem igazán tetszett.
    Meg ez a Live with walkman se tűnik rossznak, csak a kijelzője kicsinek tűnik.

    Köszönöm előre is a segítségeteket! :R

    *Sn0w

Aktív témák