Hirdetés

Hirdetés

Aktív témák

  • dani54

    tag

    válasz Inarus #2776 üzenetére

    Köszi a gyors választ! Igazából az kéne, hogy mindent tudjon :) A telefonokat papírról jól ismerem, tudom, hogy melyik mit tud, mi van benne, nem is itt van a gond. Hanem azzal, hogy a valóságban egyes dolgok hogy működnek. Sokan azt mondják, hogy nem fontos a telefonban a 3D gyorsító, de szerintem nem véletlen kerültek már bele a telefonokba. Emiatt van bent az N95 8Gb(aminek a hátránya a memkari hiánya), illetve az N82 amitől nem is tudom miért tartózkodom. Talán egy másik tapasztalatlanság, mégpedig az, hogy most az N73-nak is 2,4"-os a kijelzője, mint az N82-nek, a többinek meg ugye nagyobb, és nem tudom, hogy a fizikailag nagyobb kijelzőn, ami felbontásilag ugyan akkor jobban olvashatóak-e a fájlok. Magyarul egy N95 8Gb-os telón tudom-e úgy olvasni a PDF fájlt, hogy ne kelljen jobbra balra ugrálni a képen, hanem esetleg elég legyen csak fel le. Ebből a szempontból az 5800 lenne a legjobb, meg ugye az érintő kijelző se lehet rossz dolog, csak még nagyon friss a telefon, és az érintős symbian is. És akkor még vannak apróságok, pl a bill. zár "gomb" az N85-nél, és 5800-nál, amik tetszenek, meg az RDS rádió is jobb. De ezeket meg nem lehet hackelni, és sok szignózandó progi így kiesik... Sok kis ilyen apróság miatt kételkedem. Árban igazából mindegyik belefér, de az se baj, ha olcsóbb...

    Bocsi ha nagyon bonyolult voltam, remélem azért nagyjából érthető. Előre is köszi a választ :R :R

    [ Szerkesztve ]

Aktív témák