Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Xelo

    addikt

    válasz gregory91 #71466 üzenetére

    a legtöbb kms aktivátor a My Digit@l Life programozással foglalkozó fórumra kerül feltöltésre a készítője által, a program source kódjával egyetemben. ha valaki ezeket nem a forrásból szerzi be, hanem random google oldalakról akkor igazad van, akár jöhetnek backdoor-ral fűszerezve is. bár ezek a programok mindenképpen illegális tevékenységet végeznek, és warez kategóriába sorolandók, a felhasználóbarátabb védelmek fejlesztői (pl ahogy írtam kaspersky, eset, f-secure) különbséget tesznek a szimplán a funkcióját betöltő crackek/hackek, illetve vírussal fertőzött törések között. ezt nem az alapján teszik, hogy ki mit reklámoz a programról, hanem viselkedéselemzők illetve szakértők tesztelik a dolgot. abban teljesen igazad van, hogy ha valaki nem akar véletlen beszoppantani valami férget, akkor legjobb ha jogtiszta, legális szoftvereket használ. :K én pl nem is tudom mikor telepítettem utoljára tört windowst vagy officet.. :)) ha meg valaki nem bízik a védelmi szoftverek gyártóiban, és nem akarja hogy az av szoftver döntse el hogy melyik crack biztonságos és melyik nem, akkor vagy maradjon a legális softvereknél, vagy használjon defendert, az kb minden aktivátorra ugrik. ;)

Új hozzászólás Aktív témák