Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • m.lala

    aktív tag

    válasz Szellem. #70297 üzenetére

    Részemről maxi pozitiv a felhasználói tapasztalat 1év 9 hónap használat után. F-secure IS.
    Semmilyen szinten nem fogja a gépet, konkrétan elfelejtettem, hogy fent van, nincs bug, akadás, semmi de semmi. A frissitések folyamatosak, az ütemezett vizsgálat teszi a dolgát, banki védelem, szülői felügyelet pipa.
    A sorozatok tudom végre normálisan nézni, Nod nem hagyta....
    Unalmasba hajló, már már eseménytelen az átlaguser élete így, mellette uBlock origin és egy TrafficLight.
    Hergelni nem szoktam ismeretlen oldalakon, időközben beláttam, hogy nekem is mint a legtöbb emberkének a defender elég lenne, de havi 1 kg kenyér áráért én biztos nem váltok vissza.
    Nekem bevált és köszönöm, hogy ajánlottátok.

    [ Szerkesztve ]

    Doktor úr kérem segítsen, valami baj van a memóriámmal. Mióta? Mit mióta?

  • kidnou

    senior tag

    válasz Szellem. #70297 üzenetére

    Jó ideje használom, észre se venni hogy van, teszi a dolgát nem fogja a gépet. Egyetlen problémám van vele, mikor Chrome alatt fizetnék számlát, nem engedi tovább lépni a hitelesítéshez az oldalt a védelem, idő túllépésre el is utasitja. Ha kikapcsolom a böngészőben a banki védelmét akkor semmi gond. Alapvetően nem zavar, tisztában vagyok vele, hogy valamivel nálam akad össze de még nem jöttem rá mi az oka

  • #09179072

    törölt tag

    válasz Szellem. #70297 üzenetére

    Én alapvetően kíváncsiságból kezdtem el használni, mert az ESET IS-el se volt túl sok gondom. Egy hibát találtam az ESET szoftverében (webkamerával kapcsolatos beállítás nem működött valamiért), de azóta lehet, hogy javítva lett. Azt viszont nem gondoltam volna, hogy leragadok az F-Secure-nál. Ami azonnal megtetszett, hogy egész egyszerűen semmiféle sallang nincs benne. Semmiféle "feltúrbózom a szápítógépedet" szerű hülyeséget nem találni benne. A szoftver jól átlátható, és hibamentes, legalábbis amióta (kb. fél éve) használom, nem találkoztam túl sok működésbeli problémával. Egyetlen dolog idegesít, hogy néha felugrik a szoftver főképernyője, hogy "jaj, nyomd be ezt, mert nem vagy totál biztonságban", arra az esetre, ha kinyomok valami általam szükségtelennek vélt opciót. Nem vagyok egy marha nagy vírus tesztelő, de az biztos, hogy teszi a dolgát. Mivel rendszeresen látogatok orosz oldalakat (szeretem a rus zenét), így a megfelelő böngésző beállítások és kiegészítők mellett jó, ha van egy megbízhatónak vélt víruskergető. Nem egy média fájt elcsíptett és oldalt letiltott. Előbbi esetében jó pár fájlt a kíváncsiságból feltöltöttem a virustotal-ra is. Tehát ha valaki ki szeretne próbálni egy sallangoktól mentes, egyszerűen kezelhető és normálisan leprogramozott vírusvédelmet, szerintem bőven tegyen egy próbát a Finn termékkel. Annak külön örülök, hogy az F-Secure (még) nem állt be a "pakoljuk tele minden sz*rral, mert szükség van rá" féle bizniszbe.

    Ami viszont zavar, bár ez nem maga a termék hibája.
    - Az F-Secure oldalon iszonyatosan az arcomba tolják, hogy "a világ legjobb vírusvédelme..." stb.
    - Vaskos ára van, ha az F-Secure oldalán vásárolod meg.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák