Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Szellem.

    Topikgazda

    válasz Pano #61827 üzenetére

    Részben igazat adok neked, mert az abszolút tény, hogy a víruskészítők mindig előrébb járnak, mint a védelmi szoftverek! De! Amit én hiányolok és szóvá tettem, hogy a Juan Diaz nevű youtuber ransomwareket tesztel és pont azt akarja bizonyítani, hogy hiába a marketing a cégek részéről, az új adatbázisukban még nem szereplő ransomwarek ellen hatástalanok! Magyarul mappavédelem, meg egyebek lof@szt nem érnek, azaz marketing bullshit az egész továbbra is! Ez az igazi átverés, mert ezek azok a dolgok, amik hamis biztonságérzetet adnak a felhasználóknak!
    Amúgy ami Juan Diaz videóiban sikeres volt az az Emsisoft! Neki van innovatív megoldása a ransomwarek ellen, de ugye az EAm sem tökéletes, sőt!

    [ Szerkesztve ]

    Eladó Metapanda P1 Nearlink Gamer Egér : https://hardverapro.hu/apro/elado_metapanda_p1_nearlink_feher_gamer_eger/hsz_1-50.html

  • #86564352

    törölt tag

    válasz Pano #61827 üzenetére

    Egyetértek, azok a clickbait youtube tesztek nem a való élet. Pár órás mintát leszednek darkwebről és adott időtől, módszertől függően kihozzák a "győztest" adott tesztre. Ha vakon követnéd a tanácsaikat melyik éppen a jobb szerintük, gyakrabban válthatnál védelmet mint zoknit.

    Normál esetben van biztonsági mentés, naprakész Windows, UAC, adblocker, odafigyelés, normális oldalakon nem találkozni vadiúj malware-rel. A biztonság-kényelem egyensúly is számít, lehet olyat csinálni ami teszten 99,99% csak éppen idegesítővé teszi a használatot. Én be se kapcsoltam a Defender külön ransomware védelmét, mert minek.

Új hozzászólás Aktív témák