Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Szellem.

    Topikgazda

    válasz Pano #51276 üzenetére

    Nem tudom, hogy mi a politikájuk az Emsinél, de az tény és való amit már dqdb is írt, hogy visszafejlődés, hogy ez az "egy" termékük van és nagy fejlesztések nem történnek! Én nem örülnék neki, hogy ebbe az irányba mennének el, mint a VIPRE. Bár a VIPRE mióta nem a GFI kezében van már, megint elindult felfelé!
    Ahogy írtam feljebb, szerintem kevés ami a termékben van. Több youtube teszter is jelezte, hogy webvédelemben nem acélos az EAM. Minden másban igen!

    [ Szerkesztve ]

    Eladó Metapanda P1 Nearlink Gamer Egér : https://hardverapro.hu/apro/elado_metapanda_p1_nearlink_feher_gamer_eger/hsz_1-50.html

  • blattida

    nagyúr

    válasz Pano #51276 üzenetére

    Szerintem nincs hasonlóság a kettő között. Az emsi meg az eam egy "kicsit" régebbi, mint a harmadik tulajánál járó vipre. A sunbelt alkalmazta először a korlátozott virtualizációt a vipre motorjában, de nem tudtak túl sok új ügyfelet szerezni, nem igazán tudták tovább fejleszteni, ezért eladták. Az emsi meg csak olyan döntéseket hoz, melyek szükségesek az üzleti sikerességük miatt. Relatíve kicsik, nincsen óriási erőforrásaik, de ami van, azt fejlesztésre fordítják. Az övék az egyik legjobb viselkedés elemző, ami ma már szinte fontosabb, mint az adatbázis. Stabilan, lassan, de biztosan növekszenek, nekik ez most a legfontosabb.

    Plag
    Nem érzem azt, hogy visszafejlődtek volna. Ha valóban szükséges (lesz), akkor fejlesztenek majd szkript blokkolót is a programhoz. Jelenleg csak fekete lista kapják szűri az oldalakat az eam, de az ő url adatbázisuk jelenleg nem túl nagy, viszont, a többiek is alapvetően statikusan, lista alapján szűrnek, ami manapság, a kripto valuták felértékelődése miatt sokkal erősebb bányász tevékenységet okoz, így, szükség lesz dinamikus, jellemzően mesterséges intelligencia alapú megoldásokra is, hiszen a szkriptek totál blokkolása a felhasználók hozzáállása miatt általánosan nem alkalmazható, hiába a legjobb védelem.
    Kissé azért felül van értékelve ez a probléma.

    Amúgy meg, igen, a biztonsági szoftverek fejlesztő el vannak kényelmesedve, hiszen nagy gond nincs, a lóvé meg dől hozzájuk...

    Gauranga! हरे कृष्ण हरे कृष्ण कृष्ण कृष्ण हरे हरे || हरे रामा हरे रामा रामा रामा हरे हरे||

  • nemesdaniel

    csendes tag

    válasz Pano #51276 üzenetére

    A VIPRE 2 éve volt a mélyponton. Akkor komoly pénzt és energiát öltek bele a motorba, ami 1 éve már hozza is az eredményét: elég jó lett.

Új hozzászólás Aktív témák