Keresés

Hirdetés

  • Retro Kocka Kuckó 2024

    lo Megint eltelt egy esztendő, ezért mögyünk retrokockulni Vásárhelyre! Gyere velünk gyereknapon!

  • Broken Roads teszt

    gp Azt, hogy mi történt az atomháborút követően Amerikában, jól ismerjük a Falloutokból. A Broken Roads e történetet ausztrál szempontból meséli el – igencsak hasonló eszközökkel.

Új hozzászólás Aktív témák

  • daimonion

    senior tag

    válasz kivlov #29364 üzenetére

    Máshoz is van promo bár kezdem azt érezni nem véletlen van promo mert ezért pénzt adni :)
    Van alternatíva pl ESS, emsisoft, 360 is ebből utóbbi kettőben is bd motor
    Biztos jó hogy fogja a gépet :) hiszen ezba dolga azért vesz az ember drága gépet hogy egy ingyenes av elvigye a gép 30% át
    I

    Itt ugye elsőnek a FIZETÖS Bitdefenderröl beszéltél majd felhoztad a 360 terméket mint amelyik BD motort használ és olyat írtál ami nem igaz ..Már hónapok óta ezt használom de nem tapasztalatam semmilyen olyan dolgot amit állítasz ,,Nem nagyon jó dolog alaptalanul állítani valamit egy progiról konkrétan a 360 IS röl
    a 360 IS BD motorral win 8.1-en 34 MP alatt bootol be ezek indulásával Plusz Skydrive

    Plusz ez meg a "memóriaéhsége" valami iszonyat

    Én nem kötözködtem csak szeretném hogy ha valaki valamit állít akkor egy picike tényet vagy képet vagy valamit tenne a mondanivalója alátámasztására.

    Joci93

    360 IS ennyi memóriát eszik ez ingyenes talán tehetsz vele egy próbát..

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák