Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • blattida

    nagyúr

    válasz Szellem. #16063 üzenetére

    "...azt javasolják a low system impactra, hogy használjunk ssd-t és akkor nem lassít."

    Ehhez nincs mit hozzászólni. ez a vélemény nagyon sok mindent előre vetít... :W

    Gauranga! हरे कृष्ण हरे कृष्ण कृष्ण कृष्ण हरे हरे || हरे रामा हरे रामा रामा रामा हरे हरे||

  • flash7

    tag

    válasz Szellem. #16063 üzenetére

    Sziasztok!

    Plag hozzászólásához kapcsolódó lenne kérdésem.

    Régóta Kaspersky IS-eket használok, többnyire trial-t, és a beállításával sem foglalkoztam, főként azért mert nem is tudom mit mire érdemes állítani. Így mindig alap setup-al futottak. Közben néha olvasgattam fórumokat, és többnyire a másik ajánlott IS a Bitdefender volt, de soha nem próbáltam ki. (a külön AV, tűzfal stb az szintén a hiányzó tudás, és kevés idő miatt nem is érdekelt).

    Mostanában csináltam mind az asztali gépen, mind a notebook-on egy rendszer újratelepítést. Az asztalin még nincs semmi biztonsági csomag, a notebookra viszont feltettem a KIS 2013-at. A jóval hosszabb boot-olás tényleg megvan, de ez engem nem igazán zavar. Működés közben viszont nem vettem észere jelentős "gépfogást".

    De most licence-t akarok venni, és nem tudom KIS vagy Bitdefender.

    A kérdésem az lenne, hogy mik az érvek és ellenérve a két program mellett, illetve ellen? (védelem, beállítás, gépfogás stb.)

    A két licence egy árban van.

    Egy másik kérdésem (mivel a Bitdefender-t nem ismerem) a Bitdefender Windows 8 Security az csak Win 8-on megy, vagy a skin-je hajaz a Win 8-ra? : :U

    És programtól függetlenül mennyire érdemes energiát, és időt rakni a beállításokba egy lelkes amatőrnek? Vagy az alap is elég lehet egy mezei felhasználónak?

    Előre is köszönöm a válaszokat!

    Üdv.

Új hozzászólás Aktív témák