Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Sam67

    csendes tag

    Sziasztok!

    Segítséget szeretnék kérni az Avast Free Antivirus 9.0.2008 programmal kapcsolatban.

    Jelenleg a CIS 6-os verzióját használom a gépemen, és e mellé keresek egy hatékony kiegészítő védelmet.
    Több ingyenes alternatíva leírását, és felhasználói vélemények elolvasását követően esett a választásom az Avastra.

    Azt tudom, hogy a CIS együttműködik más védelmi szoftverekkel, de az Avast oldalán nem találtam ilyen információt.
    Mivel nem szeretném, hogy akadás, vagy fagyás legyen a dologból, ezért szeretném megkérdezni, hogy működnek-e együtt a fent említett programok, illetve érdemes-e a CIS mellé egyáltalán másodlagos védelemként bármit is telepíteni?

    Több tesztet olvastam a CIS-ről, amiben az internetes védelmét igen jónak értékelték
    (ezt Én is megerősítem), de a víruskereső modult, és a heurisztikus védelmi rendszerét igencsak lehúzták. Mivel megbízom a CIS internetes védelmében, ezért nem szívesen válnék meg tőle, de mindenképp szeretnék egy olyan megoldást, ami együttműködik vele, de a fent említett hiányosságokra megoldást nyújt egyenlőre free formában. A sikeres tesztet követően természetesen a fizetős változat lesz a végső megoldás, de látatlanba nem vásárolok.

    Nem ragaszkodom az Avasthoz, így ha van jobb, vagy hatékonyabb megoldás, akkor szívesen fogadom az ötleteket.

    A segítséget előre is köszönöm.

Új hozzászólás Aktív témák