Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • tcp

    tag

    válasz ATI #105 üzenetére

    szia Ati,

    igen, kb ilyen kártyát keresek, mint amit írsz. Az nem feltétlen igény, hogy passzív legyen, bár jobban örülnék neki. Nem feltétlen akarom a legdurvábbat, most egy Gef2 MX van a gépben, gyakorlatilag ez az esetek 60-75%-ban elegendő is nekem, de néha örülnék, ha egy két programban feljebb vehetném a grafikai beállításokat (nem játszom túl új dolgokkal), meg aztán a használttól sem zárkózom el.

    A bracket dologgal az a baj, hogy pl végigtúrtam az Asus, Gigabyte, MSI weblapot, és találtam is egy rakás olyan kártyát, amin ez a szalagkábeles megoldás van, de minden fotón azt látom, hogy az ATX bracket van fent a kártyán, és több helyen is megnéztem, sem a doboz tartalma, sem a kézikönyv nem említ lp bracketet. Ez persze nem jelenti azt, hogy nincs hozzájuk, csak így azért nem merek vásárolgatni.

    Számomra ez azért meglepő, mert egy ilyen bracket valahol 50 forint körül lehet árban, egy 10ezres kártyánál már nem tétel, feljebb meg még annyira sem. Ellenben az LP nyák ha már ez a szalagkábeles megoldás van, akkor szerintem úgy ér valamit, ha van hozzá LP bracket is. Egy ismerős nemrég vett egy gigabyte-ati kártyát, az például pont belemegy az én gépembe ha leszerelem a hátlapot, de sajna ott gyárilag nem adtak ilyesmit, én meg pont a régi LP-s beidegződés miatt azt gondoltam eddig, hogy az LP bracket széria tartozék az ilyen cuccoknál.

Új hozzászólás Aktív témák