Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • TalkCafe del Mar

    tag

    válasz drholmes #1106 üzenetére

    SRS-WOW az egy térhanzás immitáló 2 hangszóróra/fejhallgatóra. Viszont, mint az ilyen algoritmusok, nem működik minden zenével ugyanúgy. A középmagas hangok adják a legtöbbet a térérzethez a sztereó hangban is. Mikor nagyon erősre teszed a hatást, akkor azért rontja el a közepeket, mert azokat manipulálja a térhatás eléréséhez.
    Nekem viszont működik, és kicsit tényleg teresebb, koncertesebb hangot eredményez. Ha nagyon erősre teszek, akkor pedig nekem is teljesen hazavágja a közép hangokat.
    De mint már korábban is említettem hozzáállásom: azt hallgasd, amit a művész játszik neked... ahhoz meg nem kellenek az effektek :)

    A leírás pontosságától meg ne lépődj meg nagyon. Egyrészt a firmware változások után sem hiszem, hogy frissítik, így ha változott valamit a kezelés, azt nem követi a leírás. (Így lehet, hogy pl M6-nál a leírás alapján nem tudod lapozni a szövegeket... vélhetőleg eleinte úgy volt, ahogy írják:) ) Illetőleg közel sem írnak le mindent benne. (M6-nál pl hosszú enter funkció)

    Bibby-nek:
    Időközben én is rájöttem már, hogy lehet lapozni :)
    Egész véletlenül. Nem tudom, hogy, mert nem szoktam minden össze-vissza nyomkodni :)
    Viszont az is feltűnt, hogy ha visszafelé lépek, akkor máshol töri az oldalakat és eléggé olyan érzés, mintha nem 1 oldalt ugrott volna.

    Még korábbhoz:
    Nincs a hátulján fólai, ez egész biztos. A hátlap feliratainak érzem a felületi érdességét. Fóliával ezt max domborúnak érezném, nemde?
    Meghát, a fólián nem látszanak a karcolások... ezen igen, és elég gyorsan karcolódik :(

    [Szerkesztve]

    P.L.U.R. - Peace, Love, Unity, Respect

Új hozzászólás Aktív témák