Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • CöcBömb

    csendes tag

    válasz TökJenő #1601 üzenetére

    Szia!

    Nekem az algopyrin ínjekció se csillapított, pedig az hamarabb hat és erősebben.....Tehát nekem csak a Cataflam-V volt a jó.
    Nem ajánlatos az első 2 hétben rántott húst, meg kemény darabosat enni...de én a műtét másnapján már pizzát ettem, rántott csirkét, mindenfélét, persze jól megrágva...a nyelésnél meg jön a rákészülés :DDD
    Alkoholról inkább nem nyilatkozom :D Sok rémhírt hallottam a gyümölcsökkel kapcsolatban is, de én simán ettem a narancsot, almát, citromos teát mindenfélét, amit tiltottak :DDD ...és nem csípett!
    Első napokban érdemes felkelni gyakrabban, mert a sebnek nedvesnek kell lennie és a nyállal nem kap annyi folyadékot....
    Feltétlenül vigyél a kórházba : egy adag önbizalmat :D, nedves törlőkendőt, a papírjaidat (nekem egy leletem utolsó pillanatban lett meg...majdnem nem lett műtét emiatt...)...Fájdalomcsillapítót...bár első két nap nekem még nem kellett.....amit gondolsz, hogy vinni szeretnél, azt vigyed....ott adnak rengeteg gézt, ha esetleg hánynál....jah, és wc papírt pár hengerrel :D mert ha sokat kell inni, akkor természetszerűen ki is fog jönni :DDD

    Ki méltó látni a csodát, az a csodát magában hordja...

  • tunci125

    csendes tag

    válasz TökJenő #1601 üzenetére

    Szia!
    Nekem az algopyrin injekció sem hatott de a cataflam csodákra képes.
    Rántott húsról ne álmodj vagy 2 hétig.
    Semmi nincs ha nem kelsz fel éjjel inni, csak jobban kiszárad reggelre és akkor jobban fog fájni. De szerintem úgysem tudod átaludni az éjszakát, legalábbis én 1 hétig nem tudtam. 1-2 óránként felkeltem, gyorsan ittam és így elviselhető volt. Én kb. a 9. naptól egyáltalán nem ettem gyógyszert.
    Feltétlenül vigyél magaddal sok-sok-sok szénsavmentes vizet, mert itt legalábbis csak édes granulátumos teát adtak ami nem mindig esik olyan jól. Az első 2 napban annyiból jó, hogy nem nagyon eszel de legalább van benne szénhidrát és nem fogsz elájulni a sok gyógyszertől.
    De kibirható, kitartást

Új hozzászólás Aktív témák