Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • lsc

    nagyúr

    válasz Gyantusz #1075 üzenetére

    Mondjuk a hitetlen és a rongyfejű szerintem nem egy kategória, de látom magyarázat mindenre van, még ha értelmetlen is . Észak-koreával miért kell várni ? Hiszen már mióta fenyegetőznek, a nép nyomorog, fegyvert és technológiát régóta adnak el mindenkinek, mi lesz az a pont amikor azt mondják elég ? A két említett országban messze nem nyomorogtak annyira mint északon, mégis exportálni akarják a demokráciát . Mondjuk szerintem nem lesz sikerük egyik államban sem, de majd kiderül . Ha Te ellenőrzésnek nevezed ami a két országban van és kezd kialakulni pakisztánaban akkor elég érdekes elképzeléseid vannak az ellenőrzésről . Iraki belpolitika, a kurdok miért nem kapnak autonómiát, vagy akár önálló államot ? Ja akkor a törökök balhéznának, akkor inkább a probléma nem is létezik . Az sas mítoszai meg jól mutatnak könyvekben, azt is tudom hogy sok mindent csinálnak, de amíg nem látok tiszta képet róluk /szerintem sem fogok/ addig dumának nem rossz, de fenntartásaim azért vannak .

    [ Szerkesztve ]

    Az élet kegyetlen .

  • Dare2Live

    nagyúr

    válasz Gyantusz #1075 üzenetére

    "Katonai potenciálja mindössze a nukleáris csapásmérő képeségre koncentrálódik."

    Azért ez erős túlzás, tudomásom szerint pl 10.000 tüzérségi eszköz van betonbunkerben a határnál..... Ebből 6.000 Szöulra mered. Hatástalanításuk problémás: Azon a határon nehézkes átjönni minden négyzetméteren van ott akna, 100menként tankcsapda és a haderő fele kb félmillió fanatizált valamennyire kiképzett katona AKt szorongatva várja a gonosz dél támadását.

    Szóval nem csak a nukleáris csapásmérésre koncentrálódik (ami elvileg rakétára szerelt verzióban nincs is nekik) és bár kétségtelen, hogy USA és SK nagyon beverné őket azért még Szöul utána elég ronda látvány nyújtana.

    don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

Új hozzászólás Aktív témák