Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Liner

    aktív tag

    válasz MaciG #3194 üzenetére

    Sajnos Nekem még véletlenül sem szól 5.1 ben. :( Ha ez az inputos ellenőrzés működött akkor 100, hogy a hardvernek nincs hibája? Feleslegesen nem szívesen vinném vissza már a mérete miatt se. Nálad, hogy jön ki, hogy 5.1 ben szól. Játékra gondolsz? Vagy csak arra, hogy simán szól mind az 5. Mert az Nekem is szól viszont ha mondjuk fallout 4 be vagy lara croftba vagy bármelyik játékban háttal állok a zajforrásnak ugyanolyan erősen szól a hátsó hangfal mint az első. Vagy éppen nem is szól csak az első zene megy rajta 0de ha mondjuk előttem beszélnek és hátat fordítok nekik akkor majdnem teljesen el kéne halkulni a beszédnek az első hangfalakon és átváltani a hátsóra ha pedighirtelen visszafordulok vissza kell menjen az első hangfalra ez az a térhangzás szerintem. Ez van meg Neked? Mert sajnos nekem one azt kéne tudnom biztosra, hogy szoftveres vagy hardveres plz valaki erősítsen meg benne, hogy ez nem hardver hiba. Ha meg előfordulhat akkor legyen kedves és szóljon. Fontos volna. előre is köszönöm!

    Vannak olyan emberek, akik azt hiszik, hogyha otthon vannak a programozásban, akkor már mindent tudnak. Pedig - törvény. Valahol kapsz, valahonnan elvesznek.

Új hozzászólás Aktív témák