Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Liner

    aktív tag

    Sziasztok! Black friday révén beruháztam egy ilyenre, az aqua computertől hozták de sajnos nagyot kellett csalódnom. Mivel az alaplapi hangkártyámon érdekes módon 1,1 a bal oladli és a mély volt hajlandó megszólalni. Uccu elmentem a tescoba és nagy megkönnyebbülésemre opticállal (még szerencse, hogy volt az alaplapin) már szólt mindegyik hangfalam. Igaz állítani nem tudtam. Úgyhogy uccu másnap vettem hjozzá egy asus xonatr dgx et ami állítólag ehez tökéletes.. Sajnos az a nagy gondom van, hogy szól mindegyik hangfal DE ha a szoftveren a mainbe megyek beállítom ugye 5.1 re digitálison se és 6 csatison se szól az ábra. csak az első 2. Se mélynyomó se közép se két hátsó nem. Amikot ugy mondani kéne, hogy rear right... stb. Így sajnos megfogalmazódott bennem, hogy talán nem is megy az 5.1? 3 napon belül vagyok és már első nap írtam a szervíznek. De a végén először azt írtam tudom állítani másik szoftverrel akkor még ugye nem volt hangkártya. Persze nem tudtam csak behaluztam, hogy jobban szól a mély. Amúgy most tudom. Szóval equalézer megy és mind az 5 hangszoró a mélynyomóval együtt szépen szól. Viszont Nekem 5.1 kell mert sokat játszok és egyenlőre képtelen vagyok megállapítani, hogy működik e. Mert ugye ami a hátad mögött van az előtted is kell szóljon ha jól gondolom csak talán nem olyan hangosan. Mi lehet a baj? amikor megnyomom a rear rightot vagy centert jelez de nem szól a hangfal ergó nem a hangkártya a ludas. Megmondom őszintén abban reménykedek, hogy semmi. Hogy tudnám biztonsággal megállapítani, hogy működik e a 3d 5.1 mert most még kicseréltethetem a hangfalat ugye... Bár zéró kedvem van hozzá... Főleg ilyen időben megint összepakolni stb.... a 3d jelzés már akkor is kigyullad ha egy sima filmet indítok. Egyedül ez a tesztképernyő nem jó. Most pedig nincs lehetőségem és olyan jó hallásom, hogy játékban megmondjam ez működik vagy se. Főleg azért mert még nem hallottam. Amúgy vannak új játékaim. Dishonored 2 Fallout 4 Prey 2007 Mass effect 4 amik most fent vannak a gépen. Légyszives valaki segítsen, hogy mi lehet ez. illetve, hogy tudnám biztonséggal kijelenteni, hogy hibás a hangfal és nem működik az 5.1 megfelelően. Egyáltalán van ilyen hiba? Vagy ha mindegyik szól az 5.1 nek is menni kell?Előre is köszönöm!

    Vannak olyan emberek, akik azt hiszik, hogyha otthon vannak a programozásban, akkor már mindent tudnak. Pedig - törvény. Valahol kapsz, valahonnan elvesznek.

  • Liner

    aktív tag

    Nem is tudod mekora örömöt szereztél és sok bosszúságtól kíméltél meg. Mostmér csak az volna a kérdés vajon a hangkártya szoftvere miért nem hajlandó erre. Ezekszerint a hangfal rendbenás valami windows szoftverhiba lesz a háttérben? Ugyanis az input megnyomásával rendeződnek a dolgok!

    Vannak olyan emberek, akik azt hiszik, hogyha otthon vannak a programozásban, akkor már mindent tudnak. Pedig - törvény. Valahol kapsz, valahonnan elvesznek.

  • Liner

    aktív tag

    válasz MaciG #3194 üzenetére

    Sajnos Nekem még véletlenül sem szól 5.1 ben. :( Ha ez az inputos ellenőrzés működött akkor 100, hogy a hardvernek nincs hibája? Feleslegesen nem szívesen vinném vissza már a mérete miatt se. Nálad, hogy jön ki, hogy 5.1 ben szól. Játékra gondolsz? Vagy csak arra, hogy simán szól mind az 5. Mert az Nekem is szól viszont ha mondjuk fallout 4 be vagy lara croftba vagy bármelyik játékban háttal állok a zajforrásnak ugyanolyan erősen szól a hátsó hangfal mint az első. Vagy éppen nem is szól csak az első zene megy rajta 0de ha mondjuk előttem beszélnek és hátat fordítok nekik akkor majdnem teljesen el kéne halkulni a beszédnek az első hangfalakon és átváltani a hátsóra ha pedighirtelen visszafordulok vissza kell menjen az első hangfalra ez az a térhangzás szerintem. Ez van meg Neked? Mert sajnos nekem one azt kéne tudnom biztosra, hogy szoftveres vagy hardveres plz valaki erősítsen meg benne, hogy ez nem hardver hiba. Ha meg előfordulhat akkor legyen kedves és szóljon. Fontos volna. előre is köszönöm!

    Vannak olyan emberek, akik azt hiszik, hogyha otthon vannak a programozásban, akkor már mindent tudnak. Pedig - törvény. Valahol kapsz, valahonnan elvesznek.

  • Liner

    aktív tag

    válasz enemi #3192 üzenetére

    Megmondom őszintén először nem értettem mit beszélsz. :) Az inputos hozzászólásodat köszi! :R :R :R
    Még egyszer! Viszont lőttem egy tesztvideót és szó szerint minden szól... :( Win 10 újrfarak? Nem akarom!!!!

    Vannak olyan emberek, akik azt hiszik, hogyha otthon vannak a programozásban, akkor már mindent tudnak. Pedig - törvény. Valahol kapsz, valahonnan elvesznek.

  • Liner

    aktív tag

    Sziasztok. Nemrég vettem egy ilyen rendszert. Hatalmas felhajtás volt mert az alaplapi kártya csak egy mikrofont tudott kezelni meg mélyet aztán elmentem optikaiért, úgy hajlandó volt beindulni. De 5.1 nem működött csak mindegyik hangfal. Ha az inputot nyomva tartottam utána lement az 5.1 teszt. Vettem egy xonar dgx et. Nos azon se szól az 5.1. Egyedül a hang beállítások tesztnél szól külön mind a 6 vagyis nem külön mert amikor a hétsok zúgnak akkor az elsők is. AZonkívül hjogy vigyem vissza van valami 5letetek? Köszi!

    Vannak olyan emberek, akik azt hiszik, hogyha otthon vannak a programozásban, akkor már mindent tudnak. Pedig - törvény. Valahol kapsz, valahonnan elvesznek.

Új hozzászólás Aktív témák