Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • tomiii.

    aktív tag

    válasz Kornel #51639 üzenetére

    Ez sem zörgött és nem is recsegett eddig. (bár a hangszigetelése hagy kivetnivalót maga után.) De kezed meg szemed attól azért csak van. :D Minden anyag kb a hengeres DVD tokok anyagával egyezik meg, hátul látni az autó külső színét a takaratlan kereteken. Tény, hogy millió jó előnye van, mint használati tárgy az ilyen autóknak, de rí róluk az olcsóság. (MK3 Mondeo is béka segge alatti szint egyébként beltérileg, bár full extrásban még nem ültem.)

    (#51638) rbalint88: Tényleg lehet vele dinamikusan haladni, nem vészes egyáltalán, pedig, mint írtam, 4 en ülünk benne mindig.

    [ Szerkesztve ]

  • rbalint88

    addikt

    válasz Kornel #51639 üzenetére

    nyilván van realitása annak, hogy 72 éves nagynéném autójában ültetőrugót rakatunk be :DDD
    megy vele évi 4000-et se, pályán szerintem több éve nem vezetett, akkor is kb a budaörsi bevásárlóközpontokig... én is addig járok a kocsival, ott még nem gáz a szél, csak kedden kimentem Tárnokra, kivittem a szerelőnek az Alfa gátlóit és ott kapaszkodtam erősen a kormányba.
    lassan amúgy több értelme lenne neki eladni az autót, áttérni az online bevásárlásra és ha nagyon kell menni valahova, akkor taxizni /überezni, csak ahhoz okostelefon is kellene, azt meg nem akar/.
    lemegy a Fény utcai piacra (5-10perc), ott másfél órát elszórakozik, helyből 600Ft a parkolás, abból meg kb megvan a tesco házhoszállítás is és még cipekednie se kell, csak a futárt várni.
    ugyanakkor azt is megértem, hogy így legalább csinál valamit, nem akarja elengedni magát. szerencsére még eléggé stramm, de azért lassan eljön az az idő, amikor már jó szívvel nem engedném volán mögé, mert a reflexei lassulnak annyit.

Új hozzászólás Aktív témák