Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ngaba

    aktív tag

    válasz Qru #181168 üzenetére

    Na várjál, megnézem az értelmező kéziszótárban, hogy mi az a vlogger. :)

    Igen, azon már én is gondolkodtam, hogy a lányomnak Al Pacino, Bruce Willis, Leonardo DiCaprio stb. olyan lesz, mint amikor nekem Marlon Brandoztak, Alain Delonoztak meg Gina Lollobrigidáztak. És amúgy én sem követem már a mai fiatal sztárokat (úgy értem, nem tudnék megnevezni sokat). Ez is az élet rendje: Ilyenekre már nincs ideje az embernek... :)

    [ Szerkesztve ]

  • rbalint88

    addikt

    válasz Qru #181168 üzenetére

    Winkler nagyon jol ir, kb barmirol. Az erdekesebb sortrsztjeit is meg szoktam nezni, szerintem vloggerkent is megallja a helyet. Egester hianyozni fog :(
    Csikosnak utobbi idoben no az arca, egyre tobb a manir, pedig o szerintem a komplett hazai autos ujsagirasban top3 meg mindig, de sokat romlott az utobbi 1-2 evben (oregszik + “elhitte magat”). Valyi nekem nem szimpi ezzel a legyunk buszkek ra, hogy parasztok vagyunk hozzaallasaval, van epp eleg gyoker kulso segitseg nelkul is, nem kell adni alajuk a lovat. Gobi technikailag nagyon felkeszult, kepernyore nem valo, az irasai pedig eeg szarazak. SturczA sztem egyre ugyesebb, kezd belenoni a kabatba, a mostani 15-25 eveseknek siman lehet akkora ikon, mint a mi 30-40-es generacionknak Winkler vagy Karotta. Apropo Karotta. Ugye o a tc dirije, latszik, hogy uj szelek fujnak, valoszinu ez is van annak a hattereben, hogy tobben dobbantottak. En nagyon kedvelem a stilusat, mind kepernyon, mind irasban, es ertem a totalcar “gazdajakent” a motivaciot abban is, hogy miert tartanak arra, amerre - fiatal szerzok, bringas kontentek, sok elektromobilitas-, ugye ok anno is azzal lettek sikeresek, hogy ujat hoztak az autos ujsagirasba itthon. De az az uj az husz eve tart es itt az ideje egy ujabb fordulatnak, hogy elerjek a fiatalokat. A klasszikus autos tartalom egyre kevesbe vonzo a szeles retegeknek, van eleg mas impulzus, amivel ki lehet tunni, ingerehseget csokkenteni, idot tolteni. Tiz ev alatt akkorat valtozott a vilag, hogy a digitalis elet miatt nagyon sok dolog atertekelodott, mashova kerultek a hangsulyok akar eszrevetlenul is mindenki eleteben. Regen benne kellett lenni az autozasban, mert nem voltak eleg uhembiztosak az autok, plusz ha faszagyerek akartal lenni, akkor az auto volt a legegyertelmubb kitoresi pont. De ma mar eleg az, ha szepen tudsz pillogni a legujabb iphone szelfikamerajaba az ecsethaj alol es nagyon veloseket irsz hozza :))

Új hozzászólás Aktív témák