Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ΞΔGLΞ

    nagyúr

    válasz Qru #116902 üzenetére

    Azért a 130 km/h pályára - véleményem szerint - nyugodtan lehetne 150, vagy 160 is akár több helyen. Ehelyett inkább az indokolatlan túl gyakori 110-100-80 és Mohács előtt még 60-ra is le kell lassítani táblától már inkább kihoz a sodromból az a marha, aki kitalálta, mint lenyugtatna, hogy nekem itt lassabban kell mennem. Azért, mert itt a két sávos pályaszakaszból, egy sávosra szűkül, kb 500 méteren át, de még mindig szélesebb, mint sima útszakaszon, ahol 90-nel lehet menni, ráadásul tükörsima frankó a betonozás. Még 1 km és lehet, hogy meg is kellene állni az autóval. :DDD

    A 130 egy komolyabb autóval inkább nyűg, mint normális haladás. 151-re szoktam belőni, de sokszor ezt sem bírom ki, és ahogy észrevettem szinte más sem, akik alatt nem egy széteső csotrogány van. Tehát, nem azt mondom, hogy feljebb kellene vinni a sebességhatárt, hanem ahol belátható szakasz van, főleg nyíl egyenes részeken ott lehetne ez simán 150, vagy akár több is. Legalább teszt céljából lehetne pár ilyen szakasz, de azt is eltudom képzelni, hogy sok vezetni nem tudó, idióta odaözönlene és 220 felett nyomná akkor.

    Mindegy is ez, csak egy gondolat volt és saját vélemény. :U

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák