Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Danex

    addikt

    válasz Ferdzsoo #74235 üzenetére

    Igen, 2018ban ugye azért esett le a bevétel, mert az ETH árfolyama bezuhant az addigi csúcs közel 1/10-ed részére, tehát aki tehette és mondjuk ilyen 0.5-1$-ért járatta a gépet, az azért jó eséllyel számolhatott azzal, hogy az addigi csúcsra még visszamegyünk, tehát visszamenőlegesen olyan lesz mint ha 5-10$-t termelt volna.

    Most viszont technikai oldalról omlik össze a profit, az, hogy majd a 0.3-0.4$-os bevétel majd 3-4$-os lesz (vagy 6-8$) ahhoz azért már majdnem millió dolláros btc és 35-70ezres ETH kéne. Egy olyan csúcs amit még soha nem láttunk (ellenkezőleg 2018-cal)

  • Hohocali

    aktív tag

    válasz Ferdzsoo #74235 üzenetére

    Valahogy nem jön ki a matek...
    Ha év végén/jövő év elején eladhatod a riget 3m-ért, akkor onnantól még 6 hónapot bányászhatsz. Ez - 10 hónap megtérüléssel számolva - 60%. Tehát: eladod a riget 3m-ért VS bányászol még 1.8m-et, és nálad még a rig. Ha az eladás időpontját előrébb hozod, akkor még jobb lesz a helyzet a bányászással.
    Szerintem valami ilyesmi eladási hullám történhetett nyáron is (jön az EIP, év végén vége), aztán eltolták fél évvel a végét. Kaparnám az arcom, ha eladtam volna a riget. ;)
    Persze lehet a rig árát coinokra költeni, csak ez van akinek megy, meg van akinek nem. Nekem általában nem, nem érzem, mikor mit kéne vennem, és félre szoktam nyúlni vele. Ehhez teljesen más képességek kellenek, mint a rig jövedelmezőség kiszámításához.

    "az armos chipek minden szempontbol elavultak, csak tok hulyeknek tudjak eladni oket , lasd ipad userek" by vers :)

Új hozzászólás Aktív témák