Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Frozen

    őstag

    válasz Shkiz0 #81654 üzenetére

    A bányász az bányász mind1 hol van , most megint mondtál pár olyan példát amivel okosnak hiszed magad amit olvastál a neten cikkeket a gáz,hogy még az usát is így leírtad..... Biztos a boltba mikor bemegy a csávó és megveszi az összes kártyát egyszerre az tuti 1-5-10 kártyával játszik... vagy amikor a bmw csomagtartojába több kártya van...
    Mondtam már gatyi olcsó kártyából lehet sokat venni semmi értelme , ha nincs mögötte teljesítmény. Ahol pedig pénz van az nem a gpu kártyával fog szarakodni hanem vesz egy asicot amit bedug beállít és nem kell hozzányúlni nem véletlen a hangárok is ezekkel vannak tele és ezzel bányásznak. Ez a videokártyás dolog igazából nagy részben skalperkedés meg kevés ember túr vele érdemi szinten,viszont az jól látható hogy ahogy közeledik a bányászat vége most még időben páran megszabadulnak a kártyáktól ami már most 20-30% lejebb tolta az árakat. Merge után ez lehet még további 50% vagy még több korábban írtam mivel bányász kártyáról van szó aminek minden bányász kinyomja szinte a szemét az utolsó tízedért is azok a kártyák annyit is érnek. És most hiába írja le bárki hogy nem volt széthajtva aki megveszi majd vagy megvenné annak nem tudod bebizonyítani az ellenkezőjét ergo kb eladhatatlan kategoria lesz ahogy korábban is írtam. ;]

    Ha már tisztogatod a topikot akkor másokat is kellene fegyelmezni,főleg a rendszeres offolokat......Nem csak bizonyos embereket.

Új hozzászólás Aktív témák