Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • beloadjoker

    őstag

    válasz M.T. #1968 üzenetére

    Mert akárhogy is, nekem az SLI még mindig nem szimpatikus egy laptopban.
    Én ezen a nyáron szeretnék lapost venni, és 3 jött szóba : lenovo y580 lenovo y500 és ha végül másra is költenék pénzt akkor acer v3. (mindhárom legjobb procival és vga-val, ssd nélkül min 8 gb rammal)
    y580-ról hallottam első körben amiben gtx 660m-van, ami elég combos kis kártya !!és mivel csak egy db kari van benne ezért még az optimus is működik frankón, még ubuntu alatt is !!!. Ezután hallottam az y500-ról, ami erősebb de csak akkor ha sli van benne vagyis 2 vga, de ekkor az optimusnak búcsút inthetünk, és számos bugról lehet hallani (bár nem játékra használnám) valószínűleg hamarabb le is merül mint egy y580, és szerintem akármilyen hűtés van benne 2 vga több hőt fog termelni mint 1.
    Na és akkor a végére hogy miért vagyok annyira oda a 750m-es változatért ? Azért mert ha megnézzük a kártyákat erősség szerint akkor a sorrend ez : GT650m < GTX660M < GT750M (persze ebben a sorrendben egyik sem sli, mert akkor 650 meg 660 helyet cserélne)
    Szóval én annak örülnék a legjobban ha elfelejtenék az SLI-t és egy db nagyon combos karit raknának a gépekbe.

    Oneplus One 64gb S. Black + nokia N900 + Xperia Mini + Lenovo y510p i7 SLI 16Gb 256 ssd 1tb ext. hdd + Lenovo x200 + Nexus 7 grouper 16gb + Nexus 7 flo 32gb

Új hozzászólás Aktív témák