Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • fakekorom

    tag

    válasz Nadov #7102 üzenetére

    köszönöm!!!
    vettem egyet, le van árazva, 800Ft-ért házhoz jön
    ha ez sem lesz jó, hát akkor ...

    1 ezüst és 1 kék számlapos alig használt Nakzen Pagoda eladó

  • ->Raizen<-

    veterán

    válasz Nadov #7172 üzenetére

    En is beallok meg a sorba v17 aureel rommal allandoan bekapcsolva a fingerprint sensor es mukodik azota is.

  • Ájvé

    veterán

    válasz Nadov #7965 üzenetére

    "Az akkumlátorral kapcsolatban viszont elég sok mindent figyeltem meg. Kiderült például, hogy teljesen feleslegesek azok az észrevételek, hogy mennyi ideig bírja egy feltöltéssel a telefon bizonyos romoknál. Mivel ez olyan módon múlik azon, hogy miképpen használod a telefont és milyen szoftverek futnak, hogy az összehasonlításuk nem lehetséges és hasztalan."
    Ne vicceljünk már, ez evidens. Ha játszol sokkal gyorsabban szívja az akkut mintha böngésznél. Akku tesztekben egy tevékenységgel szokták mérni hasonló körülmények közt hogy mennyit bír (pl 50% fényerő mellett meddig tudsz böngészni), gsmarena videózást, böngészést és 3G telefonálást mér, így azért nagyjából képet lehet kapni akku időről. De nyilván használat függő az egész, ezért van hogy valaki 2 naponta tölti a mobilját más ugyan ezt a mobilt pedig fel naponta.
    ROM is számít, ha valami hibás benne vagy fölöslegesen futnak programok amik merítik, az nem túl jó, elég nagy különbség is lehet azonos készülék esetén ugyan olyan felhasználás és programok mellett.

    "Ennek oka, hogy az általam használt 120 alkalmazást (nagy részük aktívan használja a hálózatot, így a wifit is) a Titanium Backup-al raktam vissza, amely a visszamásolás során a szoftvereknek nem adta vissza a telepítéskor kért jogosultságokat. Ezeket a szoftverek nem kérik el még egyszer, csak akkor derül ki, hogy nem állítottad vissza, amikor bizonyos funkciók, vagy az egész program működésképtelen lesz. Így mondjuk nem is tudnak annyi erőforrást felhasználni."
    Ez se igaz így. Akkor számít csak ha háttérben is fut vagy szolgáltatást végez, ha nincs ilyen funkciója akkor addig amíg nem indítod és futtatod nem lesz semmilyen hatása az akku időre hiszen nincs használatban. Úgyhogy ez miatt nem nagyon lehet különbség főleg hogy pedig szerintem lehet hogy jogosultágokat is vissza tudja adni a Titanium, mivel roottal működik csak a visszaállítás.

Új hozzászólás Aktív témák