Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • sunnymarcell

    aktív tag

    válasz kexksz #6507 üzenetére

    najó szerintem hagyjuk abba ezt, mert más játék a kettő :D a dota 2 nagy előnyben részesíti (szerintem) az "early push" stratégiát, aminek az a lényege, hogy nagyon korán leszeded a tornyokat.

    hogy ne csak szidjam a LoL-t, egy dolog van ami tetszett és a dota 2-be nincs, a surrender. ha néhanapján értelmes csapattársakkal kerülsz össze, akkor tisztán látod hogy mikor van vége a játéknak, és a többiek is látják. persze ennek van olyan kockázati esélye, mint mikor én egyszer rivennel álltam 15/1-ben 30 percnél, a csapat állt 19/26-ban, 2 torony hátrányba voltunk, és a csapattársaim nem látják hogy full inventorym van és akármelyik fél hp-s ellent azonnal megöltem az ultim egy csapásával. simán lehoztam volna a gamet de az egyik csapattársnak mennie kellett, és úgy döntöttek hogy ez a game már veszett...

    de persze nagyrészt jól jön mikor 20 perce vége van a játéknak és csak ülsz a seggeden a kútnál, és az ellenfél baront, sárkányt öl, junglézik, stb.

    Has anyone really been far even as decided to use even go want to do look more like?

Új hozzászólás Aktív témák