Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • bucketb0b

    őstag

    válasz skitzoo #33580 üzenetére

    Hát igen Yi-t is meg lehet fogni sőt igazság szerint szerintem bárkit csak csapat és ezáltal egy megfelelő liga kell hozzá. Kisebb szinten gyakorlatilag Braummal is tolsz egy penta killt, mert szerintem elég sokan azt sem tudják (hiába rangsorolva vannak valamelyik ligába), hogy egy adott champ ellen mi lehet hasznos. Le kéne stunnolni mielőtt elindul vagy most inkább futni kéne?!
    Egyik számomra emlékezetes ranked meccsemen amikor az enemy csapatot lazán vertük beérett a Yi meg jól is gankelt a meccs alatt és szinte mindig elvitt a laneken 1-1 killt majd ott tartottunk, hogy teamfight alatt 3x ölt le mindenkit kb. mire a csapattársaim is eszméltek, hogy nem a tank toppost és nem is a supportot, de még nem is az agyonvert adc-t kellene fókuszálni aki amúgy sem volt élete formájában, hanem a Yi-t aki tudott is játszani és még feedben is volt hál' Istennek. Már ott tartottam, hogy inkább midesként feláldoztam magam (azt hiszem veigarral voltam), megöltem Yi-t de utána egyből elkapott az enemy csapat többi tagja, de legalább teamfightban 4v4ben jobbak voltunk, mert már ugye nem volt ott a Yi a többi pedig inkább csak kellék volt mintsem használható csapattárs.

Új hozzászólás Aktív témák