Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • BlackSoft

    addikt

    válasz ChromeX #26590 üzenetére

    De nem írtam, hogy nézzétek mit találtam, hanem szépen beleírtam a hsz-be, hogy tök jó, itt vannak a szinkronhangok, és ezt link-é tettem, hogy akit érdekel, az megnézze. Pár hsz-el feljebb pedig úgy volt egy ugyan ilyen tartalmú videó linkelve, hogy "Remélem fake" és ez volt link-é téve. Egy ilyen hsz mennyit árul el abból, hogy mi a link tartalma? Miért kellene mindenki linkjét megnéznem? Ha meg valaki rákattint az enyémre, az mondhatja, hogy feljebb már volt egy ilyen videóra mutató link, de nem kell a sárgaföldig lehordani, hogy mekkora paraszt bunkó vagyok, hogy mertem ide linkelni valamit, ami már egyszer megtalálható volt, meg hogy biztos az alapján csináltam... Ezzel volt a gond.

    Tehát nem mondhattam azt, hogy "tudom hogy már szerepelt, de én is csináltam egyet ezért megosztom", mivel a "Remélem fake" hsz-ből szerintem mindenre lehet gondolni, csak nem arra, hogy pont egy ugyan azzal foglalkozó videót linkeltek be, mint amit én is épp készülök betenni.

    ---------> Számítógép szerviz III.Kerület | https://hardverguru.com <---------

Új hozzászólás Aktív témák