Hirdetés

Aktív témák

  • Brian_GT

    őstag

    válasz nightshadow #8552 üzenetére

    Meglestem a linket is meg amit írtál is. Hát köszönöm mert ezt baromira nem tudtam... nagyon tetszik az a tv amit a korábbi válaszomnál linkeltél...89.000 ha jól emékszem.
    Valszeg megvásárolódik április végén...remélem nem fogy el vagy vonják ki a forgalomból vagy vmi :) gamepaddal most így jártam :)

    Kérdés csak amíg nincs meg a tv és nem tudom magamtól meglesni :)
    PC képét, hogyan jobb kirakni majd a tvre? Egyrészt ott a HDMI meg van külön D-SUB (vga) csati is.
    Az egyik ugye akkor megy csak ha feljött a windows és kirakom a képet...másik pc indulással már képet kapok.

    Azért kérdezem így, mert a vgamon nincs HDMI csak 2 DVI... azt nem tudom, hogy ha HDMI-DVI csatival kiküldöm hdmibe a képet...most DVI-HDMI átalakítón is kitudja préselni a full hdt a vga vagy mivel nincs külön hdmi a vgan felejtős a full HD?
    Illetve tvnek mindegy melyik csatin kapja a jelet, mind2 ugyan olyan neki? Mármint úgy kérdezem, hogy nincs, hogy vmelyiken ideálisabb, mert nem erőlteti jobban a tvt...vagy ezeknél az lcd tvknél nincs, hogy jajj rádugom és tönkremehet tőle a tv?

    Bocs a hülye kérdésekért, de első LCD tvm lesz.

    [ Szerkesztve ]

    - Csak a Puffin ad nekem erőt és mindent lebíró akaratot! -

Aktív témák