Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • Brian_GT

    őstag

    Sziasztok!

    Tv-t szeretnék majd vásárolni, legfőképpen PC kép kirakás és konzol játékhoz. Konzol megvétele pont ezért csak a TV beszerzése után lesz esedékes. Előtte hülyeség a CRT-re szerintem PS3at vagy XBOXot venni.

    Szeretnék tanácsokat kikérni, mit mondanátok.

    A dolog amiben nem tudok dűlőre jutni magamban, hogy milyen irányvonalon vegyek.

    2 dolog ha példáznom kell, hogy mi a gondom. Mindig Full HDs TVkről beszélek, ezt tisztáznám, ez szerintem már manapság alap. Adott egy 106os LG tv ( ami nem led) olyan 135.000ben ugrál... ebben az árkategóriában elég ritka, hogy 82esnél nagyobb tvt kapjak LEDesben... amit láttam a MEdia jelenlegi akciója, hogy ha régi rossz tvt beviszed, akkor most 160.000 helyett 130.000ért lehet 94es LEDst elhozni. De ez is akción kívül 160 szóval marad, hogy 82es áll meg 130-140 körül csak.

    Nagyon szeretnék minnél nagyobb tvt venni, de a LED felé is húz a szívem. Fogyasztást most hagyjuk, mint szempont...55ös CRT is eszik, mint a gödény mégis tvzik az ember szóval ez szerintem hülyeség nézni.

    Szóval nagy képernyő is vonz, meg a led dolog is. Viszont egyik oldalon a nagy képernyő van...másikon kisebb képernyő jóval de ledes.

    Szívem szerint lemondanék a ledről és választanám a nagyobb képernyőt, mert mikor még nem volt led, akkor is olyan képminősége volt a tvknek, hogy majd be**** rajta. Ledtől még szebb lett persze, de akkor is megmaradt egy sima tvhez képest a gyönyörű kép attól, hogy nem ledes.

    Egyetlen dolog aggaszt igazán, bár ez is szerintem hülyeség, hogy konzol ok az fenomenális képet ad sima, nem ledes tvn is. De ugye ami nem ledes, az olyan 50-60Hzen kommunikál csak...ledes az rendre 100Hz megfutja ( ott se mind, de tuti olyat keresnék akkor már ). Szóval pc kép kirakáshoz sokkal előnyösebb lenne.
    Nah de most megint...mikor nem volt LED akkor is mindenki kirakta és baromi jó képe volt.
    Szóval megint csak azt kell mondanom, ledtől még élesebb még jobb lett...de előtte is szép volt az már.

    Nah ebben ti mit gondoltok, mit javasolnátok???

    Pénzben nagyon nem tudok 130-140 fölé menni és azt se, hogy spóróljak össze 180at és akkor nagy is-ledes is...mert akkor soha nem lesz konzolom :) Arra is kell hagyni.

    Előre is köszi a segítségeket-tanácsokat-ötleteket.

    Jajj apropó... hogy vagytok mostanság a márkákkal? Én elég nagy LG-Samsung fan vagyok, de azt kell mondanom egyre mosódnak el a határok... mediában, olyan Philips meg Panasonic tvket láttam, majd leesett az állam a képminőségtől...verte a mellette lévő nagymárkát.

    Szép napot!

    Brian

    - Csak a Puffin ad nekem erőt és mindent lebíró akaratot! -

  • Brian_GT

    őstag

    válasz fokukac #8526 üzenetére

    Köszi a választ, ezt a 8000 hsz-t nem akartam most végigtúrni... de majd visszakeresek akkor..nem tudsz mondani egy hsz számot kb hol volt ez aktuális téma??

    - Csak a Puffin ad nekem erőt és mindent lebíró akaratot! -

  • Brian_GT

    őstag

    válasz Dzsano #8530 üzenetére

    Én a Samsung-LG-Sony-nál láttam mindig is azt, hogy odafigyelnek azért mit adnak ki a kezükből.
    Nálam ez a nagy márkák azért hangzott el, mert ami volt Viewsonic monitorom fél év használat után megadta magát... a mostani LG ( lekopogom) több éve megvan és kutya baja.
    1 hete megadta magát a Gaba dvd lejátszóm, megállt benne a pörgetyűűű.

    Én csak ebből indulok ki amit tapasztaltam magam körül... sok gyengébb márkájú cuccom is van, meg drágább is és én ezeknél a márkáknál vettem észre, hogy ott van benne anyag rendesen. Nekem ezek azért ,,nagy" márkák.

    Ledes dologban pedig köszönöm a segítséget...akkor nem döntöttem volna rosszul, ha már megvettem volna a 106os nem ledest... már csak a pénzt kell megvárnom, hogy megérkezzen rá :DD

    THX all

    - Csak a Puffin ad nekem erőt és mindent lebíró akaratot! -

  • Brian_GT

    őstag

    válasz nightshadow #8544 üzenetére

    Night! Meglestem ezt a tvt amit linkeltél a kérdezőnek... tényleg jó kis tv... mi benne az amiért mondtad, hogy az alacsony input lagg miatt?? Meg ezt kiboncolnád nekem ha megkérlek, mert nekem is majd konzolra lesz a jövőben a tv. THX

    - Csak a Puffin ad nekem erőt és mindent lebíró akaratot! -

  • Brian_GT

    őstag

    válasz nightshadow #8552 üzenetére

    Meglestem a linket is meg amit írtál is. Hát köszönöm mert ezt baromira nem tudtam... nagyon tetszik az a tv amit a korábbi válaszomnál linkeltél...89.000 ha jól emékszem.
    Valszeg megvásárolódik április végén...remélem nem fogy el vagy vonják ki a forgalomból vagy vmi :) gamepaddal most így jártam :)

    Kérdés csak amíg nincs meg a tv és nem tudom magamtól meglesni :)
    PC képét, hogyan jobb kirakni majd a tvre? Egyrészt ott a HDMI meg van külön D-SUB (vga) csati is.
    Az egyik ugye akkor megy csak ha feljött a windows és kirakom a képet...másik pc indulással már képet kapok.

    Azért kérdezem így, mert a vgamon nincs HDMI csak 2 DVI... azt nem tudom, hogy ha HDMI-DVI csatival kiküldöm hdmibe a képet...most DVI-HDMI átalakítón is kitudja préselni a full hdt a vga vagy mivel nincs külön hdmi a vgan felejtős a full HD?
    Illetve tvnek mindegy melyik csatin kapja a jelet, mind2 ugyan olyan neki? Mármint úgy kérdezem, hogy nincs, hogy vmelyiken ideálisabb, mert nem erőlteti jobban a tvt...vagy ezeknél az lcd tvknél nincs, hogy jajj rádugom és tönkremehet tőle a tv?

    Bocs a hülye kérdésekért, de első LCD tvm lesz.

    [ Szerkesztve ]

    - Csak a Puffin ad nekem erőt és mindent lebíró akaratot! -

  • Brian_GT

    őstag

    válasz nightshadow #8572 üzenetére

    Köszi C4 a linket megolvastam azt is, sok jót írt.

    Neked is köszi Night. Valószínűleg az a tv lesz amit linkeltél, meg most is amire hivatkoztál a válaszban. Nagyon tetszik a machine... láttam ugyan ennek a C550es változatát, de egy 10essel hosszabb és szerintem 10.000 Ftot nem ér meg az, hogy nem sima fekete hanem rózsafekete...nem sima design hanem Samsung Crystal Design ( átlátszó a talp ,,cső" része, hogy az most valóban üveg e vagy csak utánzat ) ... ( szerintem a C530asnak is szép design-ja van ) és, hogy a HDMI nem 2 hátul 1 oldalt...hanem 3 hátul 1 oldalt vagyis +1 HDMI-t kapok ott. Kis design tuning meg +1 HDMI nem ér meg 10.000. Legalábbis szerintem.

    Az összekötést köszi, akkor megy majd DVI-HDMI - HDMI alapján az összekötés. Igen olvastam bizonyos tvknél, előre megvan jelölve melyik HDMI a kimondott e célú csati.
    Arra fog menni mindenképp.
    Am csak érdekességképpen...ha később lesz konzolom... akkor is mindenképp a PC legyen előnyben és ő maradjon a jelölt HDMIn vagy mivel ez ,,tuning" HDMI bemenet a konzol is jobban szeretné, mint a sima HDMI csatit? Vagyis ott elkéne majd döntenem mit akarok?

    - Csak a Puffin ad nekem erőt és mindent lebíró akaratot! -

  • Brian_GT

    őstag

    válasz Sami22 #8575 üzenetére

    Sami... olvass vissza és keresd az én és Night kommentjeit...dettó ugyan ebben vagyok és nagyon jó tanácsokat kaptam... sőt ugyan ezt a tvt ajánlotta nekem is Night... mindenképp jó választás én is ezt fogom megvenni áprilisban. Boltban is rákérdeztem, mondta a faszi ez a tv most a legjobb ár/érték arányban és valóban nagyon ütős kis tv.

    Dee mondom nagyon sok kérdésben kaptam választ a többiektől... keress ki az első kommentem... sztem úgy előző lap körül kezdtem írni és onnan szinte mindenre kaptam választ egytől-egyig.

    - Csak a Puffin ad nekem erőt és mindent lebíró akaratot! -

  • Brian_GT

    őstag

    Sziasztok!

    Vásároltam a mai napon egy nagyon jó kis akció keretein belül egy Sony Bravia 40NX5 vagy NX500 ki, hogy ismeri tvcskét.
    Eddig mindennel megvagyok elégedve, annyi kérdésem lenne az esetleges Sony TV tulajokhoz, hogy mondják már meg pls melyik HDMI a PC-re kialakított?

    Sajnos a leggyengébb pontja a TV-nek a hozzá adott könyv ( bár ez legyen a legkevesebb gond vele :) ), mert az össz 5 oldalból annyira alap amit leírnak. Semmire nem térnek ki... távirányító-tartozékok-takarítás-falitartó és jóccakát...jah leírja az auto programkeresést...ennyi a részletes beállításról :) Se a kép se a hang finomhangolásának menüpontjai nincsenek benne lerészletezve, így arra majd magamnak kell rájönnöm.

    Megyek majd venni HDMI kábelt csak még nem tudom melyikre kell dugnom... fel van tüntetve egy PC felirat, de elég hülyén van a csati mellett az írás, mert a D-Sub is ott van, meg minden és nem tudom melyikre utal vele.
    3 HDMI van hátul 1 oldalt, számozás szerint az oldalsó a 2es...azt úgy gondolom mivel oldalsó és 2es a száma is tuti nem az a PC csati.
    Minden bizonnyal a hátsó lesz...csak még nem tom az 1es vagy a 4es...4eshez van közelebb a felirat mondjuk...dee nem vennék rá mérget.
    Egy Sony tulaj segítsen mán ki pls :) THX!!!

    - Csak a Puffin ad nekem erőt és mindent lebíró akaratot! -

  • Brian_GT

    őstag

    válasz nightshadow #9309 üzenetére

    Ohh...bakker valóban van ilyen táblázat...fene gondolta az az...pedig alaposan megnéztem. Nah jóvan :)
    Viszont az, most melyik csatira utal, hogy azt írja, hogy a Pc bemeneti jelek HDMI 1-2-3-4en csak 1280x1024ig vannak.
    Full HD a felette lévő táblázatnál van, ami a PC bemeneti jelek a PC-In csatlakozón.
    Nah ezt meg kell néznem, melyik :)

    Up! Meglestem a 15tűs D-Subhoz írja a PC-In-t... ami oké is, de a könyv erre azt mondja ez tudja 1920ig és a HDMI 1-2-3-4 meg csak 1280ig???
    Úgy tudtam D-Subon csak 1366ig tudja kezelni. Akkor emmost hogyé van itt?

    [ Szerkesztve ]

    - Csak a Puffin ad nekem erőt és mindent lebíró akaratot! -

  • Brian_GT

    őstag

    Köszi all. Neten amit linkeltetek jók voltak köszönöm.
    Április elején kijött egy frissítés is a tvhez már meg is csináltam és működik szépen.
    Törölte a beállításaimat tegnapról így most már láttam a netes beállításból mi-mi és úgy szépen finomhangoltam.

    HDMIvel meg hát jah, ezt kissé elírták akkor :)

    Köszi a helpet!

    Még egy olyan kérdés... ha majd rákötöm... 50Hzet tud vagy 60Hzet tud, mert vhol 50 máshol 60 van írva...illetve nem tudom majd ha Full HDra rakom a felbontást mennyire lesz kicsi a kép alap számítógépezésre, netezésre... szóval ha nem film megy és lejjebb veszem a felbontást majd, mit szeret nagyjából 1920x1080on kívül? Mik nekik a natív felbontások?

    Köszönöm!

    - Csak a Puffin ad nekem erőt és mindent lebíró akaratot! -

  • Brian_GT

    őstag

    válasz HF77 #9569 üzenetére

    Nem létezik olyan cég, amely neked postára adna egy 37" tv-t...ha pedig találsz ilyet hát én olyan messziről elkerülném, hogy csak nah.

    --------------------------------

    Többiekhez: Végre eljött a pillanat, hogy gépecske képe kivándoroljon tvre, holnap megyek kábelt venni. Egy kérdés vetődött fel bennem ezzel kapcs, erre szeretnék egy gyors választ ha lehet.
    Hogy az dettó mindegy, hogy én a DVIos vgara dvi-hdmi-s kábellel kötöm rá vagy egy dvi-hdmi átalakító után hdmi-hdmi kábellel, mert ugyan az a ditiális jel fog menni rajta. De arról mit tudtok, hogy dvi-hdmi kábelnél is létezik vmi verziószámozás vagy abból csak 1 féle van? Gondolok itt a hdmi kábelnél ugye az 1.3ra, meg most ha jól tudom már 1.4 is van.
    Hogy dvi-hdminél nincs ilyen féleség? És ha nincs akkor ott auto 1.3 vajon vagy nem is figyeltek ott ilyenre.
    Árban szinte ugyan ott jövök ki, ezért kérdezek rá erre, hogy melyik a jobb megoldás, mert ha nem derül ki, hogy vajon milyen a dvi-hdmi kábel én biztosabbnak érezném, hogy a másik megoldásnál legalább tudom, hogy az tuti 1.3 és nem vmi gagyi.
    Köszi előre is.

    [ Szerkesztve ]

    - Csak a Puffin ad nekem erőt és mindent lebíró akaratot! -

  • Brian_GT

    őstag

    Sziasztok!

    Költözködöm hónap végén és amíg a másik lakásba beérkezik a bácsi utp- és optika kábellel, kellene valamit nézni mégis csak.
    Így arra jutottam, ha már van dekóder a tvm-ben akkor használjam is ki.
    Szóval ezt a földfelszini-felszini-digitális-analóg-fogható izét :) ( tudja franc mi ennek a neve ) akarnám nézni a tv-n amíg nem lesz bekötve a rendes.

    Életemben nem használtam ezt ezért segítséget szeretnék kérni, hogy hogyan kell ezt előcsalni a tvknél.
    Arra már rájöttem át kell nyomni a tvt digitális adásra. Ez nem gond, mert ha HDMIről jövök vissza sokszor alapban ő arra vált vissza, nem az analóg adásra. :)

    Csak ennél kicsit több kéne... alapban ehhez kell valami más hardver vagy tv mindent megcsinál???

    Bocs ha hülye kérdések, de sohasem foglalkoztam ilyennel, sohasem kellett.
    Meg egyébként itt milyen adók jönnek be?? Ha egy RTL-TV2 kicsalható belőle akkor már nem szóltam :)

    Előre is köszönöm!!

    - Csak a Puffin ad nekem erőt és mindent lebíró akaratot! -

  • Brian_GT

    őstag

    válasz BBéci #12166 üzenetére

    Köszi a gyors választ.

    Megnéztem az oldalt, azt látom mi fogható szóval adás korrekt, nem lesz gond.

    Van egy 5000ftos 2 antennás szobaantennám. Van egy körfej ami veszi gondolom a jeleket és van még 2 kihúzható antennaszár ami olyan 90fokban kb széttud nyílni mind2 irányba.
    Nem egy ultra NASA termék, de szerintem nem is gagyi annyira.

    Lényegében akkor ezt bedugom a tvbe és utána mint mikor analóg adást keresek elkezdem keresgélni a csatornákat??
    Viszont előtte át kell mennem digitálisra tvvel hogy tudja, használnia kell a beépített dekódert az adás fogására?

    - Csak a Puffin ad nekem erőt és mindent lebíró akaratot! -

  • Brian_GT

    őstag

    válasz BBéci #12168 üzenetére

    Értem. Köszi a segítséget.

    Egyenlőre csak utánajártam, hogy hogy smint van ez, ezt köszönöm neked.

    Kipróbálni most még nem fogom, nem húzom most szanaszét a még itthoni szettet, majd 29ével mikor megszűnik, akkor mielőtt elpakolok megnézem, mert akkor még van netem és tudok írni ha bal**sz vagyok és kell help :)

    Köszi még1x!!!

    [ Szerkesztve ]

    - Csak a Puffin ad nekem erőt és mindent lebíró akaratot! -

  • Brian_GT

    őstag

    Sziasztok!

    Holnap megyek ismerősömhöz beállítani neki a tv-t, hogy gépről tudjon filmet nézni, mint én.
    Annyit szeretnék kérni, hogy egy AMD tulaj beírni az eljárást?? Nekem nVidiám van és AMDnél full nem tudom mi merre. 10 éve volt utoljára AMD kártyám, ami akkor még ATI volt :)

    Szóval én ilyenkor csak nyomok egy jobb egeret asztalon... képernyőfelbontás...ott csak kiválasztom, hogy több képernyő : e képernyő kiterjesztése. Katt és innentől csak át kell húznom a képet a tvre filmnél.
    Nah ezt szeretném ott is.
    AMD tulaj ezt a folyamatot leírná nekem AMD oldalról, hogy kell?

    Előre is köszönöm neki!!!

    - Csak a Puffin ad nekem erőt és mindent lebíró akaratot! -

  • Brian_GT

    őstag

    válasz Jégtörő #13685 üzenetére

    Köszönöm a segítséged, driver elvileg megoldva, mert ha tudom kompletten egy windows reinstallra is érkezem hozzá.
    Viszont nem klónozás lesz, hanem csak kiterjesztett képernyő. Klónozást csak akkor tudnám ha tudna fullhd-t az elsődleges kijelző, de nem tud. Dee gondolom egy választás alatt van a klónozás is meg a kiterjesztett képernyő is.

    - Csak a Puffin ad nekem erőt és mindent lebíró akaratot! -

  • Brian_GT

    őstag

    Sziasztok!

    Segítséget szeretnék kérni. Van egy Sony tvcském és este filmet szeretnénk nézni párommal, viszont nem igazán előnyös ha a hangfalról megy a hang...szomszédok nem szeretnének annyira :)
    Ezért mondom semmi gáz, tud nekem a kis hdmim képen kivül hangot is átküldeni a tvmnek. Szóval hajrá. Goo nvidia vezérlőpult és a kis lenyíló részből a felbontásnál, hogy 1920x.... ( hang letiltva ) átnyomom hang engedélyezvébe és lám menjen. De nem megy :)
    Mit kell átállítanom ahhoz, hogy kapjak hangot a tvn filmnézés alatt?

    Szóval röviden pcről megy a film, aminél a képet a tvre küldök ki gépről, hang alap esetben hangfalról megy de este nem tudom bekapcsolni, így használnám a hdmi kábel előnyét hogy hangot is tud. De hogy? :)

    Köszi előre is a segítséget.

    - Csak a Puffin ad nekem erőt és mindent lebíró akaratot! -

  • Brian_GT

    őstag

    válasz Watt25 #16728 üzenetére

    Ott a kommentemben a végén kicsit összefoglaltam mit akarok, de lehet késő volt és már csak nekem volt könnyen érthető, akkor soory.

    Szóval... nem figyeltél BBéci mikor beleírtam a kommentembe, hogy azért nem akarok hangfalat használni ( 5.1et ), mert 23:00-kor lehet zokon vennék a szomszédok, hogy több 100 watt szól.
    Ezért akarom, hogy mikor filmet nézünk a tvről jöjjön a hang.
    Összevan kötve a TV a géppel és rendesen kirakom a képet, mikor filmet akarok nézni. Hangot napközben persze, hogy én is 5.1en hallgatom, de éjjel nem lehet, nem családiban lakom. Ezért ha már hdmi képes hangot is átadni, akkor a hangot is átszerettem volna adni a tévécskének. De valamiért nem sikerül.

    - Csak a Puffin ad nekem erőt és mindent lebíró akaratot! -

  • Brian_GT

    őstag

    Sziasztok!

    Nem tudom, hogy ide vagy inkább egy másik topicba való inkább a kérdésem, szóval elnézést ha rossz a címzés.

    A kérdésem az lenne, hogy megoldható-e hogy a PS3am hangját, ami most ugye a HDMI kábel révén a tv szolgáltatja a házimozim adja le.
    Nem erősítő+ hangfalakról van szó hanem egy Genius fadobozos 5.1em van szóval optika nincs rajta... az elképzelésem az lett volna, hogy ha van a tvm hátulján audio out, akkor rca-n keresztül rátudom kötni. Lehet hogy csak sztereo ( illetve felkonvertálja kis ál 5.1be) de nekem az is szimpi lenne. Szép hangja van a tv-n keresztül is, de szeretném kipróbálni ha van rá lehetőség hangfalon át is.

    A tv-m egy Sony KDL-40NX500... annyi csati van rajta, a fene tudja kibogózni :)

    Előre is köszönöm ha valaki segítene abban van e ilyen sztereo rca audio kimenet rajta.

    - Csak a Puffin ad nekem erőt és mindent lebíró akaratot! -

  • Brian_GT

    őstag

    Sziasztok!

    Valaki help erre? >>> Kérdésem

    Köszi!!!

    - Csak a Puffin ad nekem erőt és mindent lebíró akaratot! -

  • Brian_GT

    őstag

    Sziasztok!

    Még régebben voltam a MM-ben és ott a kiállító részen ahol általában a legjobb cuccok vannak volt 2 olyan tv is aminek a képétől majd leesett az állam.
    Film ment rajta talán a Men in Black 3 később előtte meg a Pokolfajzat 2. De annyira tiszta és éles képe volt, hogy az összes többi tv kukának nézett ki mellette?? Gondoltam plazma tv lehet, de nem rendes lcd tv volt. Mi a fenét tud az a tv? Próbálom megkeresni nektek a nevét talán vmi akkor ha volt nálam vmi felírtam...mert most már nem látom kint azokat a tv-ket. Talán egy U-s Samsung lehetett, mármint Uxxxx a száma.... 82cmes volt a tv de annak nyílván semmi köze ahhoz, hogy 82es vagy 106os tvn nézem.
    Ha valaki tudja már így is akkor azt megköszönöm. Amúgy ha jól tudom a másik meg egy LG volt szóval még azt sem mondhatom annyira márka dolog lett volna vmi technika. Ennyire eltaláltak ott valami szériát mindkét gyártónál??? Azt nem mondhatom hogy képátverés, mert film...gondolom BD ment...annál mi átverés lehet.
    Igyekszem megkeresni a pontos nevüket!!!

    - Csak a Puffin ad nekem erőt és mindent lebíró akaratot! -

  • Brian_GT

    őstag

    Sziasztok!

    Azért ide teszem fel a kérdést, mert szerintem manapság marha sokan használják full clone vagy csak kiterjesztett módban a tv-pc párost.
    Hülye kérdésem lesz...nekem kiterjesztettben van, mert ha fllmet nézek stb csak áthúzom. Alap esetben ugye csak az asztalom háttere van a tv-n, semmi más.
    Ilyenkor ha úgymond nem használom...tv kikapcsolva...pcn vagyok....eszik valamit a gépem erejéből???

    [ Szerkesztve ]

    - Csak a Puffin ad nekem erőt és mindent lebíró akaratot! -

  • Brian_GT

    őstag

    válasz Zigi #25608 üzenetére

    Köszi, fogyasztás kérdése nem játszik szóval nem gond. Köszi.

    Kernel: Nah te és Zigi vélemény összeütközik. Fight :) Ha eszik belőle akkor mennyit kb? Mert nekem nem vált át....mivel attól, hogy intelem van nem core i széria még és nincs benne belső vga. Ha jól olvastam te az ,,alaplapival" ami most már ,,procisnak" kell majd írni...használod.

    Nekem ez alapban annyiban nehezebb, hogy a monitorom csak 1280x1024et tud így a klónozás nem is játszik. Kiterjesztett itt mindig fut, nincs olyan, hogy lekapcsolja....bármikor tudok képet kitolni oldalra.

    Most nem eget rengető dolog ez csak szerettem volna tudni, hogy ha kikapcsolom akkor nyerek e és ha igen mennyit...ha nagyon keveset akkor maradjon ott a fenébe :) nekem az nagy nyűg ha mindig ki-be kell kapcsolgatnom a kiterjesztést.

    [ Szerkesztve ]

    - Csak a Puffin ad nekem erőt és mindent lebíró akaratot! -

  • Brian_GT

    őstag

    válasz Zigi #25619 üzenetére

    Köszi mindkettőtöknek. Marad minden ahogy volt, jó ez így. Nagyjából sejtettem nem lesz vele gond. Persze mikor játszok semmi nem fut rajta, csak a háttér amit ráklónoz.

    Amúgy felőlem emelgesse ha akarja az órajelet...most nyugott állapotban tudom lejjebb veszi az órajelet a vga, vegye vagy adjon rá picit ha neki a másik tvhez kell kakaó.... tovább úgy sem tudja húzni mint amin megy szóval azt csinál amit szeretne csak adjon képet a filmemhez :DD :DD

    - Csak a Puffin ad nekem erőt és mindent lebíró akaratot! -

Aktív témák