Hirdetés

Aktív témák

  • nightshadow

    veterán

    válasz Ragnar95 #13400 üzenetére

    Szerintem meg a Sony a CRT tv-ék idején alapozta meg a hírnevét a Trinitron tévéikkel, ezek tényleg kiemelkedtek a konkurenciából. Nekem is a nagyszobába egy ilyen 16:9-es tévém van, gyönyörű a képe, szerelőt nem látott még (kopp, kopp). A mai Sony tévéi meg szerintem az akkor megalapozott hírnévből élnek. Azóta a konkurencia, elsősorban a Samsung, szerintem beelőzte. 2004-2005 körül vettem a Sony-t, akkor még a listám legalján se szerepelt, hogy Samsung CRT-ét vegyek, azóta nagyon följött a Samsung, ha most kéne tévét venni, a Samsung állna a lista elején.
    A BX, CX, EX sorozatoknál nem látom azt a prémium minőséget, ami kiemelné a többiek közül, mint annak idején a Trinitronnál. A következő lépcsőfok, a 40NX720 pedig már 350k, tehát +150k-val drágább, mint pl. a kb. hasonló 40D6570. Semmi nem indokolja a +150k-át szerintem. Többször leírtam itt azt, hogy egy 32”-es tévé, akármit tud, akármilyen jó a képminősége, nem ér meg 150k-át, ugyanez elmondható egy 40”-es tévéről, nem ér meg 350k-át, teljesen mindegy, hogy mit tud.

    [ Szerkesztve ]

Aktív témák