Hirdetés

Aktív témák

  • JOEPAPA

    tag

    válasz NGA #11768 üzenetére

    Ezért akadt meg az én szemem is az EX600 ason, mert erre tényleg jó ránézni.
    A Samsung LG logo valahogy nem ad akkora kellemes érzést mint a SONY.
    A képe szerintem is verte a mesterkélt "barbie" plasztikszínű tv-k et, és tényleg a SHARP is jó, csak amit néztem azon alapbeállításban nem volt akkora kontraszt.
    A Toshiba képe tetszett még. A Philips már majdnem LG Samsung szerű színvilág volt, ahol néztem.

    A természetes színek fontosak, mert néha képnézegetésre használom.
    És nem a Samu marketing DVD-t nézegetném othon, hanem saját képeket, és nem tetszik ha olyan a bőrszínem, mintha én lennék a Rambo.
    Valahogy Sony termékkel még nem szívtam, ez is közrejátszhat, LG SAMU PHILIPS el már sokat buktam. Philips VR800 as hatfejes videot 120 e ft ért vettem anno...fél év alatt 3 capstancsere, mindig csipkézte a szalagot, emiatt, nem lehetetthasználni, Philipset semmit nem vennék.
    LG dvd írókat 3 havonta cseréltem, ill volt ami pont gari végéig bírta, Az LG telóim is megszívattak, a Samu végül is még nagyon nem szívatott meg, de nagyon barbietv-k nek tűnnek a 100-150e ft os tv ik.
    Lehet bármelyiknek jó-jobb tv je, de ár érték nagyon szempont. A fogyasztás is...
    Szóval az ex600 at megnézem máshol is.

    [ Szerkesztve ]

    Csöves audiophil 6P3S SE 2x4W 50e.

Aktív témák