Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • radi8tor

    MODERÁTOR

    válasz dabadab #24594 üzenetére

    Az a baj, hogy a DVB-C adások általában mind kódoltak... pl HBO

    ⭐ Stella

  • Capella

    senior tag

    válasz dabadab #24594 üzenetére

    Én nem ezt mondtam. Az, hogy veszel egy CA modult, még nem 100% garancia arra, hogy menni is fog az adott szolgáltató adott kártyájával.
    Még ha Conax képes CA modul is, és Conax kártyáról van is szó. Így kellene lennie elvileg, de csak a próba garantálja igazán. Addig a CA modul vagy igen, vagy nem, míg a STB tuti, hogy igen.
    Olyanról a fórumon nem tudok, aki kipróbálta volna CA modullal, és ment volna.
    Én szívesen kipróbálnám, de nincs kedvem ezért 14 ezer vagy több forintot fizetni. Főleg úgy, hogy talán februártól nem is ez lesz nálam.

    Azt viszont nem nagyon hiszem, hogy a digi kábelnél össze lenne rendelve a kártya a boxszal.
    Amikor én megrendeltem iszonyú várakozással az ügyfélszolgálatnál, kitöltötték a papírokat, majd elment a csaj, és adott egy boxot. Ennyi. Nem hiszem, hogy lenne valami korlátozás a Conax kártyán a boxra vonatkozóan. Az előfizetési időre persze van.
    Amikor boxot cseréltek, hoztak egy boxot, bele a kártya, és annyi. Utána egy-két napig valahogy jött a teljes extra csomag is. :DDD
    Más helyen az én kódkártyámmal nem próbálkoztam, de ezt volna a legkönnyebb kipróbálni más előfizetőnél.

    [ Szerkesztve ]

Aktív témák