Hirdetés

Aktív témák

  • Fidel76

    tag

    válasz Luissimo #44458 üzenetére

    Irhatnánk ugy is, hogy melyik a jobb ami közül választani lehet.
    Nem hinném, hogy ez ilyen újgazdag forum. Lehet örül valaki, hogy tvje mellé valami szutyok 5.1es cuccot még odadom. Itt meg ilyen millios dolgok repkednek, hogy mennyivel jobbak meg az átalakítás,kábelek,stb. Szerintem nem ebben az országban élnek egyesek. Olyan veszteségekről meg minőségromlásról megy itt a vita amit az átlag felhasználó észre se vesz tvzés közben. Sőt azt se tudja, hogy van ilyen.
    Én elhiszem, hogy egy 200.000 forintos tvhez képest egy 6-8 millás kivetitő jobb képet ad egy 650.000 lejátszóval, de azt mondja már meg valaki, hogy egy 200k tvhez melyik, hülye vesz 650k-s lejátszót. Sőt a legtöbb helyen lejátszó sincs, csak hdd,pen vagy pc-ről küldi a TVnek a dolgait
    Másik meg a látás/hallás...Most akkor én vegyek egy IMAX mozit, mert ott jobb volt a hang/kép mint itthon a tv-men :F .. igaz a tv 200k a mozi meg lehet 200 milla, de elmondhatom, hogy mennyivel jobb a képe/hangja mint a tvmnek...
    Legtöbb embert az ár érték arány érdekli vagy az alapján probálnak dönteni, segítséget kérni. Statisztika szerint a 37" lcd-k a legnépszerübbek. Akkor ezután milyen hallás/látás tesztről lehet beszélni és mennyi az annyi?

    [ Szerkesztve ]

Aktív témák