Hirdetés

Aktív témák

  • Cifu

    nagyúr

    Na, akkor először válaszolok, de utána egy tanulságos mese lesz, érdemes elolvasni majd szerintem mindenkinek, aki vásárlásra készül.

    Foppa:

    A 7603-as pont a W4000-essel van pariban, szerény véleményem szerint az ambilight nagyon kellemes dolog, ha a TV környezete (polcok, falak, szekrények) engedik kibontakozni. Nézz meg egyet élőben, de igazából csak egy elsötétített szobában fogod látni igazán, mire is képes.

    Tzolo:

    Boltja válogatja, van, ahol megengedik, hogy vásárlás előtt kibontsd a dobozt, és megnézd mi van benne, közben egy sanda pillantást megtehetsz a hátsó matrica irányába. ^^

    1010:

    Az LG TV-iben én eddig LG.Philips és AUO paneleket láttam.

    Scoobyka:

    A Samu feketéje miatt inkább az R80-as 37"-os. Szerintem.

    Alex91:

    Az 1080p jel fogadása igazán per pillanat csak a Blu-Ray filmeknél probléma. Ha nem tervezed BR filmek nézését (BR lejátszóról / PS3-ról), akkor nem probléma.

    (Darkwood):

    Mit értesz trafós LCD TV alatt? :F

    Tipusonként eltér a fogyasztás. Az én 40"-os Samsungom 260W-ot is megehet, de a Sony KDL-52W4000-ese, ami 52"-os csupán 200-220W-ot eszik. :Y

    GyuZa:

    Próbálj meg másik kábelt ki esetleg. Van rá egy tippem, hogy a TV körüli elektromos eszközök okozhatják a problémát.

    Na, akkor a mese inkább egy külön Hsz.-be megy.

    Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

Aktív témák