Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • JOEPAPA

    tag

    Feladtam a 7i WIN10 frissítést, ráment egy napom.

    Miután megvettem elkezdett frissitéseket letölteni, a végére 2GB hely maradt.
    Elkezdtem a win10 frissítést, majd megállt, mert nincs elég hely az eszközön, "legalább 5GB kell"
    Na akkor le kell szednem a frissitéseket, gondoltam, de azt egyben nem engedte leszedni, csak egyesével, sacc 100 db katt leszed, nem indít újjra...katt leszed biztos nem indit újjra...pár óra és kész is, aztán kiderült nem jöt vissza az az 5,03GB...:(
    Na akkor nagynehezen megtaláltam a visszaállítást, magam sem tudom hol hogyan, mert olyan apró, hogy nem látom szemüveg nélkül...(szemüveg témát hagyjuk, nincs nálam, az is hosszú történet)
    Végre lett 5,03GB, nekiugrasztottam, a WIN10 frissitésnek, de sajnos " NINCS ELÉG HELY", mert amikorra letölti a frissitést már nincs 5GB...
    Most kérne egy 14,4GB os külső tárolót amire mentést csinálna, és amit utána tegyek el örökre mert arról tud majd visszaállítani...na azt már nem egy 13e FT os tablethez nem veszek egy örökre levélnehezék 16GB os microSD-t.
    Jah, most reggelre ujjrainditáskor 83db frissitést épp húzza magára a win7, ez nem lenn ejobb letiltva, azaz csináljak megint egy rendszer visszaállítást, és frissotéseket tiltsam le? Mert ugy marad 5GB igy meg megeszi önmagát két nap alatt...
    Ez így használhatatlanra van tervezve, a windows a 16GB háttértárat ajánlott beállításokkal telerakja szeméttel, úgy hogy semmire nem volt használva a tablet.
    Értem én, hogy ha valaki ennek él akkor trükkökkel egy komoly gép, na de ez gyárilag egy nem programozó, nem rendszergazda, hanem "felhasználo" számára használhatatlan?

    Csöves audiophil 6P3S SE 2x4W 50e.

Új hozzászólás Aktív témák