Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • axioma

    Topikgazda

    válasz Goose-T #4870 üzenetére

    1. Vesztor nem kombiban utazik (a szurke kombi amit kifejezeskent hasznaltam, az azt jelenti, hogy fizeti minimalis toketorlesztessel - vagy tokehalasztassal, vagy nagyon hosszu futamidovel -, de mellette fizet onkentesen ltp-t is, amit majd betorleszt)
    2. a par honap szuneteltetesert ha levelet kaptal, az - ha nem OTP vagy uj Erste, mert ott nem tudom az osszefonodast - azt jelenti, hogy engedmenyezve van az ltp a bankra. Ez mondjuk nem annyira vicces adminisztrativ hiba, plane nem tudod te megoldani... en nem vennem ennyire felvallrol, mert barmikor bejohet olyan szitu, hogy inkabb csak az egyiket engeditek hitelbe, a masik felet a lakasra (vagy egy masikra stb.) akarod felhasznalni.

    szerk. ha a szerzodesszeges szo is benne volt a levelben, akkor az tuti nem ez az eset, de most mar hagyom

    3. a par honap szuneteltetes l'art pour l'art a 3. es 4. negyedeves szabaly ota nagy meglepetest (a tobbi befiz-re is kisebb alltam) hozhat -- nem az tortent veletlen, hogy az erre figyelmezteto levelet hitted a bank dorgedelmenek? Bar ilyet meg inkabb otp-nel lattam, funda nem remlik hogy kuldozgetne'. Viszont koze nincs a hiteledhez, csak az ltp alltam-vesztesegre figyelmeztetnek (nem veletlen, nem az faj nekik, hanem hogy ok szeretne'k azt a parhavit is hogy tedd be hozzjuk).

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák