Hirdetés

Keresés

Hirdetés

  • Shadows of Doubt teszt

    gp Vajon mennyire – és meddig – lehet szórakoztató egy véletlenszerűen generált detektíves játék? Végtelen mélységű összeesküvések várnak vagy csak felületes ügyek? Kinyomoztuk, mit is kínál ez az ambiciózus indie projekt!

  • Dedikált Galaxy AI gomb az új táblagépekhez

    ma Kiszivárgott a Samsung Galaxy Tab S10+ és Galaxy Tab S10 Ultra kiegészítői közül több, ezek árulkodnak.

  • A gépház modding sötét oldala. (rewrited)

    lo RGB? Világítós ventik? LCD kijelző a gépházban?Biztos láttál már ilyet és lehet, hogy használod is de utána néztél,...

Új hozzászólás Aktív témák

  • axioma

    Topikgazda

    válasz vzozo #18572 üzenetére

    En otp ltp-vel szivtam egy nagyot emiatt, akkor me'g szabfel 8 evessel. Aztan mire raszantuk magunkat h osszeszedjuk a papirokat, kijott az a modositas, h kiskoru neveben nem a gyamhatosag hanem a szulo is nyilatkozhat, h a kiskoru kedvezmenyezett [szerzodni jogilag nem tud 18 alatt ugye, tuti h a szerzodo te vagy] a kozeli hozzatartozo [=szulo] lakasceljara akarja forditani. [Bar sztem Funda mar ezelott is folytatta ezt a gyakorlatot, csak az otp nem.]
    Viszont en csak azt tudom, h hipp-hopp utaltak, de nem olvastam hogy konkretan hol es hogyan van leirva. Igy ha biztosra akarsz menni, akkor (felteve h nincs explicite benne ennek a modja az aviso levelben) majd felhivod a 411-81-81-et, de azt kerdezed, h az anya kell-e alairja a gyerek helyett a rokonra lemondast, h az apa tulajdonaban allo lakas hitelebe torlesztodhessen [vagy azt hogy te irdd-e ala, ahogy gondolod h hatekonyabb;-) ]. Amugy nekem miota a lemondasosdi van nem volt lejarom igy csak gondolom h van mar ilyen resz a kitoltendo urlapon.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák