Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #41635072

    törölt tag

    válasz _NCT #17592 üzenetére

    BP-től 80km-re nyilván jóval kisebb az érdeklődés, mint ami 20-30km-re van tőle, ez természeteses. Van akinek nem fontos a gyorsaság, mert csak simán emgörökölte, vagy van ezer másik ingatlana amelyekből az egyikben laknak. Azt sose felejtsd el, hogy sokan vannak, akik mindkét oldalról szerencsés helyen lévő ingatlanokat örökölnek, sőt még kaptak is pl budapesten egyetemi éveik alatt... Most nekik nyilván teljesen mindegy hogy most vagy 1 év múlva viszi-e el valaki. Én is árulok egyet orbitális áron, mert látom hogy az enyémnél fényévekkel kissebb, gagyibb, rothadó, szar elrendezésű lakásokat is milyen áron hirdetik..... De csak kíváncsiságból raktam fel hogy van e érdeklődő... Megsúgom, a kutya nem hív egy-két béna ingatlanoson kívül..
    Amúgy még mindig BP mánia van, komolyan nem értem, hogy huszadrangű kerületekben miért viszik a lepukkant paneleket horror áron. És azt sem értem, hogy az aggloban mi a franc történt az elmult 1 évben. Én szerencsére vettem ingatlant még a tavaszi pandémia után. Persze nem volt olcsó, sőt szerintem 1,5 éve ez 10 misivel kevesebb volt, de most meg már sokkal többért hirdetgetik ezeket..

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák