Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Gabesz87

    veterán

    Üdv. Remélem ideillik a kérdésem. 1-2 éven belül, de inkább 1, költözésen gondolkodunk. Nehéz helyzetben vagyunk, mert perpill a IX. kerületben lakunk új építésű lakásban, jó helyen, közel a metró, 4-es, 6-os, meló mindkettőnknek közel (feleségemnek gyalog 10-15 perc), nekem reggel kocsival tizen pár perc. Bevásárlást is könnyen el tudjuk intézni, vannak közel hipermarketek ill. Spar, Aldi, Lidl a közelben. Szóval szeretünk itt lakni, de van egy 2 éves gyerekünk, és idén tervezzük a következőt is, szóval szeretnénk családi házba menni. A gond az, hogy halvány gőzöm sincs, hová, mi lenne jó hely. Nekem a X. kerben van a melóhelyem a Gyömrőin, párom cége meg nemsoká az Árpád hídhoz költözik. Mindenképp valami nyugis, biztonságos (="fehér"), jó közlekedésű helyet szeretnénk (ahonnan nem 1 óra bejutni melóba), bevásárlási lehetőséggel a közelben. Nem ismerem annyira egész Bp-et, szóval nem tudom mely kerületek lennének ideálisak, de főleg a II-III. kerületben nézegetek, ill. a pesti kertvárosiakat, XV-XVI, bár ezek nem tudom mennyire jók. Vagy nem tudom, hogy esetleg valami Pest melletti települést kéne nézni, pl. Dunaharaszti....szóval egyelőre teljes a tanácstalanság. Az biztos, hogy akárhová megyünk, valószínűleg reggel autóval befelé sz..ás lesz, és nem 10 perc alatt fogok beérni, mint most. :(
    Kíváncsian várom a tanácsaitokat.

Új hozzászólás Aktív témák