Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • updog

    senior tag

    válasz nandow #53404 üzenetére

    Azért remélem érzed az iróniát a hsz.-em első felében :)

    Mondjuk nekünk az elmúlt három hónapban még pont nem panaszkodott senki a zajra, pedig fúrtunk/véstünk/kalapáltunk rendesen, ez a nyár ilyen, 3-4 felújítás megy párhuzamosan a házban. Szóval egyelőre meg se kottyan, hogy fölöttünk dübörögnek :)

    De tényleg érdemes beszélni vele; ha beenged, megnézni hogy hol lehet a probléma, megkérni hogy rakjon le padlószőnyeget, ilyesmi.

    Az ő oldalán történő szigetelés meg nyilván nem az ő érdeke, ezért mondták nekem több helyről is, hogy bizony kész ajánlattal kell odamenni, és még úgy is nagy az esélye hogy elhajt a francba, mert dehogy bontja ő fel a parkettát a nappalijában, nem akar koszt, jó neki az úgy stb. :N Vagy marad a lesz*rom tabletta.

    A (#53407) philoxenia által linkelt cégnek van (szerintem) szponzorált hangszigetelős topicja az irányjelzős fórumon, ott is ezt írják, pedig nyilván az lenne az érdekük, hogy eladják neked csodaként a terméküket.

    [ Szerkesztve ]

    "Bocs, főnök, de én csak két emberben bízom. Az egyik én vagyok. Nem maga a másik." || "Hóhahó, mégis van graffaló!"

Új hozzászólás Aktív témák