Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kasza blanka

    aktív tag

    válasz szabjan #28664 üzenetére

    de a golyóscsapot nem is tudná cserélni a gázszerelő, csak ha elzáratja az egész házban, lévén nincs másik gázcsap a lakáson belül.

    hasonló, mint amit linkeltek, csak kék a kar/tekerő rajta (olyan mint jelenlegi lakásunkban a bejövő vízvezetékeken lévő elzáró)

    a gyártó képviselője a flagservice. gondolom ők szarnak az ORION-ra, hisz más márkáknak is ők a hivatalos szervize (igen tudom, hogy az ORION hitvány, de ez volt a legolcsóbb, és biztos ami biztos 2000Ft-ért vetem +2év garit is rá, és nem mi lakunk abban a lakásban)

    flagservice ügyfélszolgálatán meg szó szerint leráztak, mint írtam, mert náluk annyi cím van, hogy 2 hétre tudnák vállalni. hívjak nyugodtan regisztrált gázszerelőt, ő is lepecsételheti a garjegyet azt mondták.
    csak aztán ha 2 év múlva mégse fogadják el, hiába hivatkozom és arra, hogy a munkatársuk ezt mondta telefonba.

    másik az ár: 13500 nekem rengetegnek tűnik egy sima bekötésre.
    és minden szerelő ennyit mondott, csak valahol nettó, vhol bruttó, vhol benne van az anyag(csap+cső) vhol nincs.

    "Egyébként egy normálisabb szerelő kicseréli neked gáz alatt is a csapot ha kell. Könnyű művelet."

    azt hogy? csak kiváncsiságból, de érdekelne. vmi kompresszorral elszívja közben a gázt?

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák