Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Atomgeszi

    veterán

    válasz Stylewars_kp #113358 üzenetére

    Be. 4 ember csak úgy nem fog itt dolgozni puszira. Számlát mindent kaptunk, mellé piszok drága is volt minden.
    Az csak azért van, mert annyian keresik őket, hogy simán szelektálnak a hülyék között.

    Volt fodrászom ugyanez volt. Új vendégeket soha nem fogadott már, mert a régiek is épp elég volt neki. Ha épp fogadott is újat, akkor "kihalás" alapon a delikvensek között és csak ajánlásra.

    Én azt mondom, hogy itt hatalmas gond van, de lesz még nagyobb, ami az építőiparban van. Elég megnézni a facebook csoportokat, hogy kik tesznek fel hirdetést. Szinte 99% teljes kiőrlésű ember, "mindent valalunk elkepzelesed alapjan nincs lehetetlen hivj batran szamlakepesek vagyunk". És akkor nem csodálkozom, hogy a rendesebbik annyit elkér, amennyit nem szégyell.. Aki meg egy kicsit értelmesebb az is elkérhet annyit, mert jóhiszeműen azt gondolod, hogy már nem egy mordori kinézetű és írás stílusú, akkor már jó lehet.. Hány olyan ismerősöm van, akit tudtam, hogy jól dolgozik, kerestem, hogy lenne munka.. hát ő már kint van külföldön. :(

Új hozzászólás Aktív témák