Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • tothjozsi96

    addikt

    válasz szaszyka #113320 üzenetére

    Köszönöm a választ!

    Igen, ez valóban korrekt!
    Rengeteg minden megfordult a fejemben a kerítéssel kapcsolatban. Ugye ahogy írtam is pontosat nem tudok hogy kifelé lesz a trapézlemez, de gondolom hogy nem úgy gondolták hogy felém lesz, ahogy írtam is majd egyeztetek vele csak 2 hetente jönnek csak haza. Hogyha nem felőlem lesz a trapézlemez akkor nem fogok belefizetni semennyit, ahogy írtam is a kutyám is el lesz kerítve úgy hogy 8-10 méter lesz a szomszédtól, tehát. Sok mindent végiggondoltam már, 24 évesen próbálom önerőből a szüleim házát megcsináltatni egy kicsit jobbra szebbre, már több millió forintot belegurítottam. Most ha csak azt nézem hogy megcsináltatjuk a kerítést, majd kitalálja két év múlva hogy csináljuk meg végig a 40 méteren akkor mindjárt ott vagyok hogy kifizettem 3-400 ezer forintot úgy hogy nem az én feladatom.
    Tényleg korrekt megoldás a dupla lemez, de ez is pluszköltség. Nem vagyok fillérb@szó amúgy, de ahogy írtam is, egyedül finanszírozom a szüleim házát, még mindig az 50 éves vaskád van a fürdőszobában az 50 éves csempékkel, volna hova tenni azt a pénzt. Hogyha azt mondja a szomszéd hogy felőlem lesz a trapézlemez akkor lenyelem ezt a 80 ezer forintot, de többet sajnos tényleg nem vagyok hajlandó. Lehet hogy a dupla lemez 30-40 ezer forinttal több lenne, de az az összeg máshova is jó lenne.

    #113321 Atomgeszi
    Köszönöm a választ!

    Természetesen nem hasonlítható egy mai korszerű zsalukő kerítéshez, szerintem megvan a maga szépsége a betonoszlop és horganyzott drót kerítésnek. Nekem például tetszik az hogyha szépen 3 vezérszállal van feltéve a horganyzott drót és jól ki van húzva. Nekem például ez nagyon tetszik, videó, egyszerű és jó, ellátja a feladatát, szerintem nem is csúnya!

Új hozzászólás Aktív témák