Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Orlin

    addikt

    Sziasztok!

    Érdekes dologban kérném a tanácsotokat.
    Adott egy kapu amit a kerítéshez csináltattam.
    Hasonló,mint a linken ,de nagyobb meg picit másabb mert egyedi mérteket kapott stb.
    Össze is szereltük,de a kilincs része egyáltalán nem jó.Maga a vas hosszabb és hiába tesszük rá a kilincset nem passzol.
    Így néz ki:

    Két napja levelezek a gyártóval akik azzal kezdték ,hogy minden kaput ezzel szerelnek és jónak kell lennie.
    Lefotóztam elküldtem erre ma addig eljutottunk,hogy a koptatógyűrűt toljam beljebb és vágjak le a kilincs vas végéből akkor jó lesz.Érdekes tegnap még azt írták,hogy nem lehet baja.
    A kiskapunál le is vágtunk,de akkor meg nem tud megakadni a kilincs és most jelenleg lecsúszik a kilincs a vasról.Hiába csavartuk be a csavart a kilincsen.

    Utoljára ezt a levelet küldték.Akkor most mi nem értünk valamit?!Annak a bevágásnak is van szerepe nem vétlenül lehet ott...

    "Még elcsíptem a gyártásvezetőt.
    A végét le lehet vágni mert a bevágás a vas végén nem függ a kilincs megakadásától.
    A csavart kell teljesen becsavarni a koptatógyűrűnél és az fogja a kilincset."

    [ Szerkesztve ]

    LENOVO IDEAPAD 5 Pro 16 - Ryzen 5 6600HS, 16, 1000 GB, 16GB, Radeon 660M Graphics, Win11

Új hozzászólás Aktív témák